Nowoczesne kuchnie na wymiar

Projektujemy i tworzymy nowoczesne kuchnie na wymiar. Nasze meble wyposażone są w nowoczesne okucia i systemy, które poprawiają funkcjonalność i ergonomię każdej kuchni. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć kuchni nowoczesnych, które mogą stać się inspiracją dla własnej, wymarzonej kuchni. Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie.

Kuchnie nowoczesne wykonane są zazwyczaj z frontów i prostych, minimalistycznych wzorach, często w wysokim połysku lub macie. Najczęściej stoswanym materiałem jest MDF, zarówno w wersji foliowanej, jak i lakierowanej. Równie popularne są frontu akrylowe, które nadają kuchni nowocznego wyglądu, a zarazem są bardzo trwałe i wygodne w czyszczeniu. Kuchnia nowoczesna może być wykonana w dowolnej kolorystyce. W ostatnim czasie dominują jednak biele i szarości. Jasne barwy optycznie powiększają pomieszczenie, co jest szczególnie ważne w przypadku małych kuchni.

W naszej galerii znajdują się nowoczesne meble kuchenne, wykonane przez naszą firmę. Mogą posłużyć jako inspiracje dla Państwa przyszłej kuchni.

Zobacz na blogu: Nowoczesna kuchnia czyli jaka?


Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno meble kuchenne nowoczesne, duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.