<

Nowoczesne kuchnie na wymiar - Aranżacje

Kuchnie nowoczesne galeria zdjęć

 • Projektujemy i tworzymy nowoczesne kuchnie na wymiar. Nasze meble wyposażone są w nowoczesne okucia i systemy, które poprawiają funkcjonalność i ergonomię każdej kuchni. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć kuchni nowoczesnych, które mogą stać się inspiracją dla własnej, wymarzonej kuchni. Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Kuchnie nowoczesne wykonane są zazwyczaj z frontów i prostych, minimalistycznych wzorach, często w wysokim połysku lub macie. Najczęściej stoswanym materiałem jest MDF, zarówno w wersji foliowanej, jak i lakierowanej. Równie popularne są frontu akrylowe, które nadają kuchni nowocznego wyglądu, a zarazem są bardzo trwałe i wygodne w czyszczeniu. Kuchnia nowoczesna może być wykonana w dowolnej kolorystyce. W ostatnim czasie dominują jednak biele i szarości. Jasne barwy optycznie powiększają pomieszczenie, co jest szczególnie ważne w przypadku małych kuchni.

  Poniżej znajdują się nowoczesne meble kuchenne, wykonane przez naszą firmę. Mogą posłużyć one jako inspiracje dla Państwa przyszłej kuchni. Wybór frontów, blatów, kolorów, czy rozmieszczenia szafek jest dowolny i zostanie dopasowany do Państwa potrzeb oraz pomieszczenia przeznaczonego na kuchnię.

  Zobacz na blogu: Nowoczesna kuchnia czyli jaka?


Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno meble kuchenne nowoczesne, duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.

 • Czym charakteryzuje się nowoczesna kuchnia?

  Współczesna kuchnia nowoczesna to nie tylko małe pomieszczenie przeznaczone jedynie do przygotowywania posiłków. Nowoczesna kuchnia to serce domu i ważna przestrzeń każdego domu czy mieszkania. To miejsce, w którym spędzamy dużo czasu, przygotowując posiłki, spoyżwając je, często także miejsce spotkań towarzyskich. To właśnie dlatego tak popularne są dziś kuchnie otwarte na salon. Takie rozwiązanie pozwala powiększyć optycznie oba pomieszczenia, a elegancki wygląd kuchni dodaje uroku całemu wnętrzu, zwłaszcza jeśli jest odpowiednio dopasowana do stylu salonu.

 • Meble kuchenne galeria zdjęć z wyposażeniem

  Nowoczesna kuchnia to jednak nie tylko wygląd ale przede wszystkim wygodna i komfort jej użytkowania. Dzięki nowoczesnym systemom i akcesoriom wyposażenia mebli nowoczesne meble kuchenne są tak funkcjonalne i pozwalają na łatwe przechowywanie wielu niezbędnych w kuchni przyborów i urządzeń.

 • Kuchnie nowoczesne na wymiar - Możliwości i ograniczenia

  Głównym ograniczeniem zabudowy kuchni na wymiar jest pomieszczenie na nią przeznaczone. Często zdarza się (zwłaszcza w starym budownictwie, kamienicach), że pomieszczenie posiada różnego rodzaju uskoki, krzywizny, zewnętrzne instalacje lub wnęki, które uniemożliwiają wygodne i elegackie rozmiszczenie gotowych szafek. W przypadku kuchni na wymiar wiele tych trudności można pokonać lub dopasować się do nich. Często polega to na zmniejszeniu lub powiększeniu wymiarów szafek, pogłębienia blatu lub zastosowania maskujących blend, dzięki czemu całość po montażu będzie wyglądać efektownie, a cała dostępna przestrzeń zostanie maksymalnie wykorzystana, aby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny i wysoką funkcjonalność.

 • Kuchnia nowoczesna - wzornictwo

  Nowoczesne kuchnie cechuje prosta i minimalizm. Choć posiadamy wiele wzorów frontów, to najpopularniejsze są te proste i gładkie, w jasnych kolorach, które optycznie powiększają pomieszczenie. Proste i podłużne szafki, nowoczesne uchwyty i sprzęt AGD dodają kuchni bardzo nowoczesnego i lekkieo charakteru, który dobrze kompuje się z salonem, w przypadku kuchni otwartych. Nowoczesne meble do kuchni są również łatwe w czyszczeniu, bowiem proste fronty pozbawione się zdobień i rowków, w których często gromadzi się kurz. Dekory lub szkło na ścianie nad blatem są łatwe w myciu, dzięki czemu codzienna praca w kuchni jest szybka, łatwa i przyjemna.

 • Nowoczesne meble do kuchni w małym pomieszczeniu

  Kuchnie w blokach to często niewielkie pomieszczenia, które na pierwszy rzut oka przytłaczają niemożnością osiągnięcia dobrych rezultatów w przypadku zabudowy. Dzieje się tak, ponieważ kuchnie wykonywane wiele lat temu były często bardzo toporne, w ciemnych kolorach i bogatych zdobieniach, imitujących naturalne drewno. Taka była moda. Dzisiaj jednak nawet małe pomieszczenia można zabudować w taki sposób, że taka kuchnie nie tylko będzie bardzo funkocjonalna, ale również niezwykle efektowna i elegancka. Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć kuchni blokowych.

 • Nowoczesne meble kuchenne - Jak zamówić?

  Aby zamówić nowoczesne meble do kuchni naszej firmy, należy przygotować wstępne wymiary pomieszczenia. Nie muszą być w 100% dokładne. Ważne aby oznaczyć na rzucie z góry długości poszczególnych ścian, szerkość okien oraz ich wysokość od podłogi. Następnie można skorzystać z naszego formularza wyceny online, przesyłając zebrane wymiary i wypełniając pola formularza. Ze względu na dużą liczbę przesyłanych formularzy, czas oczekiwania na wycene może wynosić nawet dwa tygodnie. Z tego względu zachęcamy raczej do umówienia wizyty w naszym studiu meblowym, przy ul. Lucjana Rydla 50 w Szczecinie, gdzie wycena i wstępny projekt zostaną stworzone od razu. Aby umówić spotkanie prosimy dzwonić pod numer - (91) 462 60 28.