Mała kuchnia na poddaszu

Kuchnia na poddaszu

Nieduża kuchnia na poddaszu z frontami z folii MDF. Nietypowe wymiary pomieszczenia i piec grzewczy, wymusiły ograniczenie górnej zabudowy. Pojemne szafki dolne i szuflady z pełnym wysuwem pozwalają jednak na przechowywanie w kuchni wszystkich potrzebnych przedmiotów. Górne szafki otwierane są za pomocą systemu Aventos, a górny front bezuchwytowo za pomocą systemu Tip-On.

Zobacz na blogu: Kuchnia w kształcie litery L


Kuchnia na poddaszu

Kuchnia na poddaszu

Mała liczba szafek górnych została zrekompensowana przez pojemne szuflady i szafki dolne. W kuchni znalazło się również miejsce na mały stolik dla dwóch osób.

Fronty kuchenne MDF

Fronty MDF

Folia MDF to obecnie najpopularniejszy materiał na fronty kuchenne. Ich zaletą jest wysoka wytrzymałość, szeroką gama kolorów i bardzo przystępna.

W przypadku tej kuchni, fronty MDF zostały wykorzystane również dla wszystkich widocznych boków.

Zobacz wzory i kolory frontów MDF

Zobacz na blogu: Rodzaje frontów Kuchennych

Szuflady Tandembox Antaro

Szuflady Tandembox Antaro

Nowoczesne szuflady Tandembox Antaro firmy Blum, posiadają system pełnego wysuwu, cichego domykania i otwierania bez uchwytów. Największą zaletą szuflad Tandembox jest wysoka płynność ruchu, nawet z obciążeniem 50 kg.

Dowiedz się więcej o szufladach Tandembox Antaro

Zlewozmywak

Zlewozmywak

Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

Kuchnie w nietypowych wymiarach

Nietypowe pomieszczenia

Niektóre pomieszczenia kuchenne są "nieustawne" i nieduże, dlatego ciężko dobrać do nich odpowiednie meble. Nie jest to jednak żadną przeszkodą do stworzenia w pełni funkcjonalnej kuchni. Rozwiązaniem są meble kuchenne na wymiar.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.