Co na podłogę zamiast płytek w kuchni

Co na podłogę zamiast płytek w kuchni?

Płytki ceramiczne to sprawdzony i najchętniej wybierany materiał na ściany i podłogi w kuchni. Odważnie, coraz większymi krokami wkraczają jednak inne, równie praktyczne, estetyczne i oryginalne rozwiązania zamiast popularnych kafli. Co na podłogę zamiast płytek w kuchni?

| 0 Komentarzy


Jak wyczyścić zlew granitowy

Jak wyczyścić zlew granitowy?

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni zaraz obok lodówki i płyty grzewczej jest oczywiście zlewozmywak. To właśnie on jest najintensywniej eksploatowany, dlatego warto dłużej zastanowić się nad wyborem odpowiedniego zlewu i wybrać przede wszystkim taki, który jest wykonany z solidnego materiału. Zlewozmywak z granitu jest jednym z najczęściej wybieranych zlewów do kuchni, ale jak każdy […]

| 0 Komentarzy


Jak wyczyścić płytę indukcyjną

Jak wyczyścić płytę indukcyjną?

Choć czyszczenie płyty indukcyjnej jest niezwykle proste, to mimo wszystko wymaga odpowiedniego traktowania tak, aby nie zarysować i nie uszkodzić jej lśniącej powierzchni. Jak wyczyścić płytę indukcyjną?

| 0 Komentarzy


Jakie kwiaty nadają się do kuchni

Jakie kwiaty nadają się do kuchni?

Każdy miłośnik natury pragnie udekorować swoje mieszkanie w cieszące oko i wprawiające w dobry nastrój rośliny, które nie tylko oczyszczają pomieszczenie i produkują tlen, ale też nadają przytulnego klimatu, bliższego naturze. Znalezienie kwiatów, które będą dobrze czuły się również w kuchni wcale nie jest takie proste. Zwykle wysoka temperatura oraz często unosząca się para wodna […]

| 0 KomentarzyJak wybrać garnki na płytę indukcyjną?

Płyta indukcyjna z każdym rokiem zyskuje na popularności, a co za tym idzie, popularne stają się także specjalne garnki dedykowane do gotowania na takim rodzaju płyty. Asortyment garnków do płyt indukcyjnych jest bardzo szeroki i ciężko jest zdecydować się na któreś z nich. Jak wybrać garnki na płytę indykcyjną aby dobrze służyły nam przez długi […]

| 0 Komentarzy


Sposoby na segregację śmieci w kuchni

Sposoby na segregację śmieci w kuchni

Segregacja śmieci w kuchni na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowana i uciążliwa. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna i jeśli dobrze zaplanujemy ten proces, to nie będzie on dla nas żadnym problemem. Takie działanie jest naprawdę istotne, gdyż każdy z nas lubi porządek, a utrzymanie go poprzez segregowanie odpadów, będzie jak najbardziej możliwe.

| 0 Komentarzy


dodatki do kuchni otwartej

Jak dobrać dodatki do kuchni otwartej na salon?

Wszyscy chcemy, aby nasze domy były piękne i funkcjonalne. Zależy nam na wnętrzu urządzonym w dobrym stylu, dlatego wiele uwagi poświęcamy aranżacji i dobrze wiemy jak dużą rolę odgrywają detale. Szczegóły podkreślają unikalny charakter mieszkania i nadają mu indywidualnego charakteru. Jak dobrać dodatki do kuchni, aby tworzyła ona razem z pokojem dziennym spójną całość?

| 0 Komentarzy


Co zamiast płytek w kuchni?

Co na ścianę w kuchni zamiast płytek?

Wybór samych mebli kuchennych to nie wszystko. Jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych kuchni (poza wyborem odpowiednich mebli) jest niewielki kawałek ściany przy blatach roboczych. Ozdabiany jest on zwykle dość zachowawczo, dekoracyjnymi płytkami. Coraz częściej jednak stosuje się inne metody ozdabiania ściany kuchennej tak, aby spełniała wszystkie swoje funkcje i jednocześnie nadawała naszej kuchni wyjątkowego charakteru. […]

| 0 Komentarzy


Aranżacja kuchni z salonem

Aranżacja kuchni z salonem

Salon z kuchnią zwany inaczej pokojem dziennym z aneksem kuchennym, to bardzo częste rozwiązanie w projektowaniu wnętrz, zarówno tych małych, z mniejszą ilością przestrzeni, jak i tych większych. Jak wygląda aranżacja kuchni z salonem? Jak wygląda aranżacja kuchni z salonem i jakie są wady i zalety połączenia kuchni z pokojem dziennym?

| 0 Komentarzy


Kuchnia w kształcie litery U

Kuchnia w kształcie litery U

Kuchnia w kształcie litery U jest jedną z najczęściej wykorzystywanych w aranżacji kuchni. Nic dziwnego, w końcu taki sposób zabudowy jest uniwersalny, ustawny, wygodny i całkowicie zagospodarowuje każdą potrzebną przestrzeń. Jak wygląda kuchnia w kształcie litery U? Jak zaaranżować taką kuchnię?

| 0 Komentarzy


Szara kuchnia czyli modna kuchnia z szarymi frontami

Szara kuchnia czyli modna kuchnia z szarymi frontami

Szara kuchnia to szybko rosnący trend, który może zagrozić aktualnej dominacji białych kuchni. Szarość w kuchni daje ogromne możliwości aranżacji, doboru dodatków, nietypowych połączeń kolorystycznych, które sprawdzą się zarówno w kuchni klasycznej, jak i nowoczesnej. Co sprawdzi się w szarej kuchni i jak ją urządzić?

| 0 Komentarzy

Ostatnie artykuły