Kuchnia w kształcie litery U

Kuchnia w kształcie litery U

Kuchnia w kształcie litery U jest jedną z najczęściej wykorzystywanych w aranżacji kuchni. Nic dziwnego, w końcu taki sposób zabudowy jest uniwersalny, ustawny, wygodny i całkowicie zagospodarowuje każdą potrzebną przestrzeń. Jak wygląda kuchnia w kształcie litery U? Jak zaaranżować taką kuchnię?

| 0 Komentarzy


Szara kuchnia czyli modna kuchnia z szarymi frontami

Szara kuchnia czyli modna kuchnia z szarymi frontami

Szara kuchnia to szybko rosnący trend, który może zagrozić aktualnej dominacji białych kuchni. Szarość w kuchni daje ogromne możliwości aranżacji, doboru dodatków, nietypowych połączeń kolorystycznych, które sprawdzą się zarówno w kuchni klasycznej, jak i nowoczesnej. Co sprawdzi się w szarej kuchni i jak ją urządzić?

| 0 Komentarzy


Jak urządzić małą kuchnię w bloku?

Jak urządzić małą kuchnię w bloku?

Mieszkając w bloku niestety mamy dość ograniczoną przestrzeń do zagospodarowania. Najczęściej najmniejszą powierzchnie ma kuchnia. Dlatego bardzo ważne jest jej odpowiednie urządzenie. Podpowiadamy jak urządzić małą kuchnię w bloku.

| 0 Komentarzy


kuchnia w stylu prowansalskim

Kuchnia w stylu prowansalskim – Jak ją urządzić?

Kuchnia, jak powszechnie wiadomo, to serce domu. To tam rodziny spędzają czas przygotowując wspólnie posiłki. To miejsce, w którym na spotkaniach z przyjaciółmi dochodzi do najpoważniejszych rozmów. Dla niektórych jest to przestrzeń w którą ucieka się od problemów. Dlatego tak ważne jest, aby to miejsce było przytulne, ładne wizualnie ale przede wszystkim jasne i praktyczne.

| 0 Komentarzy


kuchnia w stylu angielskim

Kuchnia w stylu angielskim – Jak ją urządzić?

Przeszklone witryny, biało-kremowe fronty drewnianych szafek, kwiatowe desenie, a także szkocka krata to cechy rozpoznawcze stylu angielskiego, który może urzekać nas zarówno sielskim domowym ciepłem, jak i kolonialnym akcentem. W jaki jednak sposób można urządzić kuchnię w stylu angielskim? Jeśli chcesz się o tym przekonać, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

| 0 Komentarzy


Kuchnia w stylu skandynawskim - Jak ją urządzić

Kuchnia w stylu skandynawskim – Jak ją urządzić?

W ostatnim czasie, bardzo popularny stał się styl skandynawski. Wnętrza, które są urządzone zgodnie z jego zasadami, prezentują się niezwykle minimalistycznie, jasno i ciepło. Meble są proste, a całość uatrakcyjniają ciekawe dekoracje. Kuchnia w stylu skandynawskim również wpisuje się w ten trend. W jaki sposób ją urządzić?

| 0 Komentarzy


Kuchnie na wymiar czy gotowe

Kuchnie na wymiar czy gotowe? Jakie meble do kuchni wybrać?

Podczas urządzania domu jedną z najistotniejszych czynności jest dobór mebli. Każde pomieszczenie rządzi się swoimi prawami, w związku z czym ważne jest by przed dokonywaniem zagospodarowywania przestrzeni dokładnie zapoznać się z ofertami producentów bądź też postawić na meble wykonywane na wymiar. Co wybrać?

| 0 Komentarzy

 
System narożny Magic Corner

System narożny Magic Corner

Narożniki w kuchni to miejsca, które trudno jest zagospodarować w tradycyjny sposób. Rozwiązaniem tego problemu są systemy narożne, a jednym z nich jest system Magic Corner, któremu się dzisiaj przyjrzymy.

| 0 Komentarzy


Fronty akrylowe do kuchni

Fronty akrylowe do kuchni

Fronty akrylowe zyskują coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, bowiem charakteryzują się one wysokim połyskiem i przypominają fronty lakierowane, choć są od nich zdecydowanie bardziej odporne na zarysowania i uszkodzenia.

| 0 Komentarzy


Zasady użytkowania frontów MDF

Zasady użytkowania frontów MDF

Fronty MDF pomimo stosunkowo wysokiej odporności na zarysowania i promieniowanie UV, nie są wcale niezniszczalne. Ich trwałość zależy głównie od odpowiedniego użytkowania i konserwacji. Jak w prawidłowy sposób z nich korzystać, aby uniknąć uszkodzenia i nie stracić gwarancji?

| 0 Komentarzy

Ostatnie artykuły