Kuchnia z lakierem i fornirem

Kuchnia z lakierem i fornirem

Nowoczesna, otwarta kuchnia z lakierowanymi frontami w połysku oraz frontami widocznymi bokami z fornirów. Fronty otwierane są za pomocą frezowanych bezpośrednio we frontach uchwytach. Słupkowa zabudowa piekarnika umożliwia jego wygodne użytkowanie.


Otwarta kuchnia z barem

W skład kuchni wchodzą:


Otwieranie bez uchwytów frontów kuchennych

Otwieranie bez uchwytów

Odpowiednie aluminiowe profile mocowane do dna szafek, pozwalają zrezygnować z tradycyjnych uchwytów.

Otwieranie jest niezwykle proste i wygodne, a co najważniejsze, wyklucza konieczność dotykania i brudzenia frontu.

Zobacz systemy otwierania frontów bez uchwytów

Zobacz na blogu: Kuchnia bez uchwytów - wady i zalety

Selektor odpadów w kuchni

Selektor odpadów

Wstawiany bezpośrednio do szuflady selektor do segregowania odpadów pozwala szybko i łatwo oddzielić odpady organiczne i nieorganiczne. Bogata oferta selektorów pozwala dobrać sortowniki do każdej kuchni.

Funkcjonalny narożnik kuchenny Le Mans

Funkcjonalny narożnik

System Le mans to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie przeznaczone do szafek narożnych. Trudno dostępna przestrzeń narożnikowa może być w pełni wykorzystana i funkcjonalna. Po otwarciu frontu, każdą z półek możemy płynnym ruchem wysunąć z szafki.

Zobacz inne systemy narożnikowe

Słupkowa zabudowa piekarnika

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Kosze cargo

Kosze cargo

Kosze i systemy cargo pozwolą Ci zwiększyć wygodę i funkcjonalność Twojej kuchni. Oferujemy kosze wysuwane, systemy cargo, szuflady koszowe oraz system relingowy z koszami na drobiazgi.

Zobacz inne kosze cargo

Jednokomorowy zlewozmywak

Zlewozmywak

Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.