Kuchnie nowoczesne

Biała kuchnia blokowa

Kuchnia blokowa o typowych wymiarach, z frontami z folii MDF. Wysoka zabudowa szafek górnych pozwala na wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni. Dzięki temu znalazło się również miejsce na niewielki, jadalny stolik.


Kuchnia nowoczesna

Wyposażenie mebli


Grafika w kuchni

Grafika za szkłem

Łatwość w utrzymaniu czystości i jego oryginalność sprawiają, że szkło z grafiką, cieszy się ogromną popularnością.

Zobacz galerię dostępnych wzorów

Mały stół w kuchni

Mały stolik

Nie zabiera wiele miejsca, a może być przydatny do spożywania szybkich posiłków, kawy lub po prostu dla chwili odpoczynku.

Piekarnik w słupku

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Szuflada pod zlewem

Szuflada pod zlewozmywak

Szuflada z pełnym wysuwem i cichym domykaniem. Szafka ta pozwala w efektywny sposób wykorzystać miejsce pod zlewozmywakiem. Jest to idealne miejsce do przechowtwania środków czystości.

Zobacz inne ciekawe rozwiązania

System otwierania Aventos HKS

Aventos HKS

System otwierania szafek górnych - Aventos HKS zapewnia wysoki komfort ruchu. Fronty można otworzyć i zamknąć bez wysiłku i hałasu. Zapomnij o trzasku zamykanych szafek.

Szuflady Tandembox

Szuflady Tandembox

Szuflady Tandembox posiadają pełen wysuw, dzięki czemu cała powierzchnia szuflady jest łatwo dostępna.

Udźwig do 50 kg sprawia, że szuflada zawsze otwiera się płynnie, a zamyka się cicho i delikatnie.

Zobacz inne rodzaje szuflad

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.