Kuchnie nowoczesne

Mała kuchnia otwarta na salon

Kuchnia połączona z salonem dzięki wyburzeniu ścianki działowej. Rozwiązanie posiada zarówno dobre, jak i złe strony, lecz faktem jest, że powiększa optycznie mieszkanie i zwiększa wygodę użytkowania kuchni. Znalazło się również miejsce na mały stolik jadalny.

Zobacz na blogu: Jak urządzić małą kuchnię? Aranżacja małej kuchni


Kuchnia nowoczesna

Wyposażenie mebli


Grafika za szkłem w kuchni

Szkło lacobel na ścianie

Praktycznym i estetycznym rozwiązaniem jest umieszczenie barwionego szkła na ścianie pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami.

Szkło w kuchni to wygoda, nowoczesność i ponadczasowość. Istnieje możliwość zastosowania grafiki, a to co znajdzie się na szkle, jest indywidualną sprawą każdego Klienta.

Zobacz na blogu: Panele szklane w kuchni

Nowoczesny sprzęt AGD

Mały stół

W niewielkich pomieszczeniach, zwłaszcza w przypadku kuchni łączonych z salonem, istnieje problem ze znalezieniem miejsca na stół.

Rozwiązanie zaprezentowane na zdjęciu może się sprawdzić w przypadku osób, które sporadycznie stołują się w domu lub liczba domowników nie przekracza dwóch, a posiłki spożywają osobno.

Nowoczesny sprzęt AGD

Wygodne otwieranie

System otwierania szafek górnych - Aventos HKS i Aventos HF zapewniają wysoki komfort ruchu. Fronty można otworzyć i zamknąć bez wysiłku i hałasu. Zapomnij o trzasku zamykanych szafek.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.