Biała kuchnia L

Biała kuchnia "U"

Prosta, nowoczesna kuchnia w kształcie litery "L" z frontami z akrylu. Wysoka zabudowa szafek górnych oraz słupkowa zabudowa piekarnika zapewniają dodatkowe miejsce magazynowe w tej niedużej kuchni. Dolne szafki są otwierane za pomocą wpuszczanych we fronty uchwytów, natomiast górne otwierane są bezuchwytowo (na dotyk).


Biała kuchnia L

W skład kuchni wchodzą:


Kosz cargo w kuchni

Kosze cargo

Kosze i systemy cargo pozwolą Ci zwiększyć wygodę i funkcjonalność Twojej kuchni. Oferujemy kosze wysuwane, systemy cargo, szuflady koszowe oraz system relingowy z koszami na drobiazgi.

Zobacz inne kosze cargo

Szuflady tandembox antaro Blum

Szuflady Tandembox Antaro

Nowoczesne szuflady Tandembox Antaro firmy Blum, posiadają system pełnego wysuwu, cichego domykania i otwierania bez uchwytów. Największą zaletą szuflad Tandembox jest wysoka płynność ruchu, nawet z obciążeniem 50 kg.

Dowiedz się więcej o szufladach Tandembox Antaro

Piekarnik w zabudowie słupkowej

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.