Biała kuchnia z barem

Biała kuchnia z barem

Nowoczesna, biała kuchnia w połysku z frontami z akrylu. Czarne urządzenia AGD oraz słupkowa zabudowa w tym kolorze mocno kontrastują z czystą bielą, nadając kuchni nowoczesnego i wyrazistego charakteru. Półwysep w formie baru umożliwa spożywanie posiłków lub swobodną rozmowę przy kawie, z osobą pracującą w kuchni.


Biała kuchnia z barem

W skład kuchni wchodzą:


Dyskretne uchwyty kuchenne-meblowe

Dyskretne uchwyty

Odpowiednie aluminiowe profile mocowane do frontów, pozwalają zrezygnować z tradycyjnych uchwytów. Otwieranie jest niezwykle proste i wygodne, a co najważniejsze, wyklucza konieczność dotykania i brudzenia frontu.

Piekarnik w zabudowie słupkowej

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Mały zlewozmywak

Zlewozmywak

Niewielki zlewozmywak to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

Nowoczesna biała kuchnia z barem

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.