Kuchnie nowoczesne Darex

Kuchnia z wysoką zabudową

Czasami potgrzebujemy dużo powierzchni magazynowej w naszej kuchni, a nie jest ona zbyt przestronna. Rozwiązaniem tego problemu jest zabudowa kuchni do sufitu, co pozwala uzyskać sporo dodatkowej przestrzeni.


Kuchnia nowoczesna Darex

Wyposażenie mebli


Oświetlenie LED w kuchni

Oświetlenie

LEDowe oświetlenie kuchni pełni zarówno funkcje użytkową jak również dekoracyjną. Nowoczesne i eleganckie systemy oprócz tego, że prezentują się bardzo efektownie to są również bardzo oszczędne.

Zobacz inne rodzaje oświetlenia

Zobacz na blogu: Prawidłowe oświetlenie w kuchni

Zlewozmywak w kuchni

Zlewozmywak

Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

Nowoczesny sprzęt AGD

Nowoczesny sprzęt AGD

Nowoczesny i pięknie wykonany sprzęt AGD jest użyteczną ozdobą każdej kuchni. Warto wyposażyć się w tego rodzaju urządzenia, ponieważ to właśnie dzięki nim codzienne czynności staną się o wiele przyjemniejsze.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia AGD wszystkich producentów na rynku. Przywozimy i montujemy sprzęty razem z meblami.

Zobacz katalog sprzętu AGD

Wysoka zabudowa kuchni

Wysoka zabudowa

Wysoko zabudowane szafki górne, aż po sam sufit dostarczają bardzo dużo dodatkowej przestrzeni magazynowej.

Pomimo, że szafki w najwyższym rzędzie są zbyt wysoko by były wygodne, to mogą posłużyć do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów.

Piekarnik w słupku

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.