Nowoczesna kuchnia w kształcie U

Biała kuchnia w kształcie U

Duża, otwarta kuchnia, zabudowana w kształcie litery U. Zaletą takiej zabudowy jest duża liczba szafek oraz szuflad, w których możemy przechowywać potrzebne nam w kuchni przedmioty. Wrażenie dużej przestrzeni zapewniają białe, akrylowe fronty, uzupełnione w białe urządzenia AGD, białe uchwyty i panele szklane nad blatem. Wszechobecną biel przełamuje blat w kolorze naturalnego drewna.

Nowoczesna kuchnia w kształcie liertki U

Funkcjonalne rozwiązania

Każda kuchnia, oprócz tego, że musi wyglądać pięknie i elegancko, musi być również wygodna w użytkowaniu. Kuchnie Darex wyposażone są w nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają i uprzyjemniają codzienne przygotowywanie posiłków. Należą do nich między innymi: systemy narożnikowe, szuflady z hamulcami, organizery na sztućce, selektory na odpady, kosze cargo i wygodne systemy otwierania szafek.


Nieduża, biała kuchnia z wysoką zabudową

W skład kuchni wchodzą:


zlewozmywak  jednokomorowy z ociekaczem

Białe AGD

Do białych kuchni, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych, proponujemy białe urządzenia AGD, które można u nas zakupić razem z meblami.

zlewozmywak  jednokomorowy z ociekaczem

Laminowane blaty

Do naszych kuchni oferujemy laminowane blaty Juan, Egger, Pfleiderer i Biurostyl. Charakteryzują się one wysoką trwałością i odpornością, odpowiednią do codziennego użytkowania. Duży wybór wzorów i kolorów pozwala na dobór właściwego blatu do swojej wymarzonej kuchni.

zlewozmywak  jednokomorowy z ociekaczem

Słupkowa zabudowa piekarnika

Piekarnik i mikrofalówka umieszczone w tzw. "słupku" to popularne rozwiązanie, stosowane w nowoczesnych kuchniach. Takie umieszczenie urządzeń umożliwia łatwy dostęp do nich i wygodne użytkowanie. Zabierając piekarnik spod blatu, uzyskujemy dodatkowe miejsce na szuflady.

Rozwiązanie to ogranicza również dostęp małych dzieci, co zwiększa ich bezpieczeństwo podczas przygotowywania potraw w rozgrzanym piekarniku.

zlewozmywak  jednokomorowy z ociekaczem

Eleganckie uchwyty

Uchwyty to niezwykle ważny element wykończeniowy każdej kuchni. Choć niewielkie, mają wielki wpływ na charakter całego pomieszczenia. Mogą stanowić kontrast dla frontów lub stanowić z nimi spójne i harmonijne połączenie.

Do mebli kuchennych Darex oferujemy bogatą gamę uchwytów meblowych. Część z nich można obejrzeć w naszej galerii, a pozostałe dostępne są w naszym studiu meblowym i można z nich wybierać, podczas składania zamówienia.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.