Kuchnie drewniane - Galeria zdjęć

Meble kuchenne drewniane na wymiar - Aranżacje

  • Meble kuchenne Darex to również kuchnie drewniane, kuchnie stylowe, w stylu retro. Wśród naszych realizacji znajdziesz mnóstwo pomysłów na kuchnie z drewna, zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Więcej informacji o kuchniach klasycznych można znaleźć na naszym blogu. Poniżej przedstawiamy przykładowe meble kuchenne drewniane, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja dla własnej kuchni.


Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno kuchnie z drewna, kuchnie stylowe, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.

Dlaczego kuchnie drewniane?

Drewno to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody i coraz częściej pojawia się, również w nowoczesnych aranżacjach, zarówno mebli do kuchni, jak i do salonu. Naturalne drewno to bardzo trwały i solidny materiał, ale jednocześnie drogi. Kuchnie drewnianymi frontami mają wyższe ceny niż te, z frontami MDF lub z płyty laminowanej. W przypadku kuchni drewnianych (szczególnie w stylu klasycznym), często oprócz samych frontów stosuje się listwy dekoracyjne nadszafkowe, podszafkowe, a także pilastry oraz oboduwy okapów z litego drewna. Warto zaznaczyć, że niewidoczna część kuchni (korpusy szafek), są wykonane z płyty laminowanej, aby nie podnosić dodatkowo kosztu całej kuchni. Wszystkie elementy widoczne są jednak wykonane z litego drewna.