Kuchnie nowoczesne blokowe

Niebieska kuchnia blokowa

Kuchnia w nietypowym, niebieskim kolorze i typowych wymiarach dla kuchni w bloku z wielkiej płyty. Zastosowane rozwiązania pozwoliły maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, podnosząc jednocześnie komfort użytkowania kuchni.


Kuchnia do bloku

W cenie mebli


Grafika za szkłem

Płyta gazowa

Nowoczesna płyta gazowa o eleganckim designie firmy Mastercook.

Zobacz na blogu: Płyta gazowa, ceramiczna czy indukcyjna? Wady i zalety

Grafika za szkłem

Zlewozmywak

Niewielki jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem, który dzięki swym owalnym kształtom zabiera niewiele przestrzeni na blacie roboczym, pozostawiając więcej miejsca do pracy niż zlewy prostokątne.

Grafika za szkłem

Okap teleskopowy

Idealne rozwiązanie do małej kuchni. Okap podwieszany zabiera znacznie mniej miejsca niż tradycyjny. Dodatkowo nad okapem znajduje się szafka maskująca z użyteczną półką.

Grafika za szkłem

Aventos HF

System wspomagania otwierania szafek górnych, dzięki któremu wystarczy niewielki ruch by szafka się otworzyła. Front chodzi bardzo lekko, nie trzaska, nie wymaga użycia siły i można go zatrzymać w dowolnym miejscu.

Zobacz więcej systemów Aventos

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.