Kuchnia Nowoczesna Szczecin

Nowoczesna kuchnia z folii MDF Cena: 13 000 zł

Prosta i nowoczesna kuchnia w białym połysku z frontami z folii MDF. Świetnie się sprawdzi zarówno do mniejszych jak i większych pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnym stylu. Cena obejmuje pomiar, projekt oraz meble. Sprzęt AGD, transport oraz montaż są wyceniane osobno.

Przedstawione meble są jedynie przykładem oraz inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych aranżacji. Kuchnia jest również częścią naszej aktualnej ekspozycji. Aby obejrzeć meble "na żywo", zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie.


Kuchnia Nowoczesna Szczecin
Kuchnia Nowoczesna Szczecin
Kuchnie nowoczesne

Grafika za szkłem

W kuchni bardzo praktycznym i estetycznym rozwiązaniem jest umieszczenie drukowanego szkła na ścianie pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami.

Szkło w kuchni to różnorodność, nowoczesność i ponadczasowość. To co znajdzie się na szkle, jest indywidualną sprawą każdego z naszych Klientów.

Zobacz galerię dostepnych wzorów

Kuchnie nowoczesne

Nowoczesny sprzęt AGD

Prosty w obsłudze, oszczędny o nowoczesnym designie. Nowoczesny i pięknie wykonany sprzęt AGD jest użyteczną ozdobą każdej kuchni.

Warto wyposażyć się w tego rodzaju urządzenia, ponieważ to właśnie dzięki nim codzienne czynności staną się o wiele przyjemniejsze.

Kuchnie nowoczesne

Aventos HF

System otwierania szafek górnych - Aventos HF. Dwuczęściowy front składa się w połowie swojej wysokości. Idealne rozwiązanie do wysokich szafek górnych, ponieważ uchwyt pozostaje dostępny w każdej pozycji otwarcia frontu.

Front otwiera się bez trudu, zatrzymuje się w każdej pozycji i zamyka się cicho i delikatnie.

Kuchnie nowoczesne

Aventos HKS

System otwierania szafek górnych - Aventos HKS zapewnia wysoki komfort ruchu. Fronty można otworzyć i zamknąć bez wysiłku i hałasu. Zapomnij o trzasku zamykanych szafek.

Kuchnie nowoczesne

Wkład na sztućce

Podświetlany selektor na sztućce z przegródkami, pozwala na odpowiednie przechowywanie każdego elementu wyposażenia kuchni i ułatwia utrzymanie porządku.

Zobacz na blogu: Organizery do szuflad - Czyli wszystko na swoim miejscu

Kuchnie nowoczesne

Oświetlenie kuchni LED

Coraz częściej w nowoczesnej kuchni wykorzystywane jest oświetlenie LED, które jest energooszczędne, trwałe i silne.

Przy oświetleniu kuchni diody LED znajdują głównie zastosowanie jako oświetlenie miejscowe blatu roboczego oraz jako oświetlenie dekoracyjne.

Zobacz oświetlenie LED w kuchni

Zobacz na blogu: Prawidłowe oświetlenie w kuchni

Kuchnie nowoczesne

Szuflada wewnętrzna

Wygodna szuflada wewnętrzna pod pierkanikiem w słupku nadaje sie idealnie do przechowywania garnków, patelni i większych naczyń.

Zobacz na blogu: Szuflady kuchenne - rodzaje i zastosowania

Kuchnie nowoczesne

Zlewozmywak

Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

Kuchnie nowoczesne

Selektor odpadów

Wysuwany selektor do segregowania odpadów pozwala szybko i łatwo oddzielić odpady organiczne i nieorganiczne. Bogata oferta selektorów pozwala dobrać sortowniki do każdej kuchni.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.