Mała kuchnia nowoczesna

Mała kuchnia 2x2 m - ekspozycja Cena: 13 000 zł

Nowoczesna, mała kuchnia, o wymiarach 2x2 m. Fronty górne wykonane z matowej folii MDF, dolne z litego drewna, z frezowanym uchwytem. Górne fronty otwierane bezuchwytowo, za pomocą systemu Tip-On. W kuchni zastosowano kompaktowy piekarnik z mikrofalą (2w1), zmywarkę 60 cm oraz ergonomiczny zlewozmywak, z pojedynczą i dużą komorą. Cena obejmuje pomiar, projekt i meble. Sprzęt AGD, transport oraz montaż są wyceniane osobno.

Przedstawione meble są jedynie przykładem oraz inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych aranżacji. Kuchnia jest również częścią naszej aktualnej ekspozycji. Aby obejrzeć meble "na żywo", zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie.


Mała nowoczesna kuchnia

W cenie mebli


System Le mans

Funkcjonalny narożnik

System Le mans to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie przeznaczone do szafek narożnych. Trudno dostępna przestrzeń narożnikowa może być w pełni wykorzystana i funkcjonalna. Po otwarciu frontu, każdą z półek możemy płynnym ruchem wysunąć z szafki.

Zobacz inne systemy narożnikowe

Organizer na sztućce

Organizer na sztućce

Profilowany wkład do szuflady umożliwia wygodne przechowywanie sztućców o różnych rozmiarach i kształtach.

Zobacz pozostałe rodzaje organizerów

Zobacz na blogu: Organizery do szuflad - Czyli wszystko na swoim miejscu

Profilowane uchwyty we frontah

Profilowane uchwyty

Wyprofilowane we frontach drewnianych uchwyty są niemal niewidoczne, wygodne i całkowicie bezpieczne, gdyż nie posiadają ostrych krawędzi.

Wygodne systemy otwierania

System otwierania szafek górnych - Aventos HKS zapewnia wysoki komfort ruchu. Fronty można otworzyć i zamknąć bez wysiłku i hałasu. Zapomnij o trzasku zamykanych szafek.

Zobacz pozostałe systemy Aventos

Oświetlenie kuchni LED

Oświetlenie LEDowe

Oświetlenie LED jest energooszczędne, trwałe i bardzo efektowne. Sprawdzają się jako oświetlenie podstawowe, do pracy, jak również jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne.

Zobacz oświetlenie LED w kuchni

Zobacz na blogu: Prawidłowe oświetlenie w kuchni

Szkło lacobel w kuchni

Szkło lacobel

Lacobel to obecnie najbardziej popularne szkło dekoracyjne, wykorzystywane w nowoczesnej kuchni. Doskonale zastępuje płytki między blatem i górnymi szafkami. Lacobel jest łatwy w czyszczeniu i trwały.

Zobacz galerię dostępnych kolorów szkła lacobel

Zobacz na blogu: Panele szklane w kuchni

Kompaktowy piekarnik z mikrofalą

Kompaktowy piekarnik z mikrofalą

Niewielkich rozmiarów, z wbudowaną mikrofalą, kompaktowy piekarnik firmy Samsung to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim małym kuchniom. Dzięki temu, że urządzenie jest niższe od tradycyjnego piekarnika, zyskujemy dodatkową, w pełni funkcjonalną szufladę.

Zobacz inne ciekawe rozwiązania

szuflady Tandembox Antaro

Szuflady Tandembox Antaro

Nowoczesne szuflady Tandembox Antaro firmy Blum, posiadają system pełnego wysuwu, cichego domykania i otwierania bez uchwytów. Największą zaletą szuflad Tandembox jest wysoka płynność ruchu, nawet z obciążeniem 50 kg.

Dowiedz się więcej o szufladach Tandembox Antaro

Zlewozmywak

Zlewozmywak

Jednokomorowy zlewozmywak z wyjątkowo pojemną komorą, to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

aventos hf

Otwieranie bez uchwytów

Niewielki system wypychaczy zamontowany w korpusie szafki, umożliwia otwieranie jej bezuchwytowo. Otwieranie i zamykanie frontu jest niezwykle proste i wygodne.

Zobacz systemy otwierania frontów bez uchwytów

Zobacz na blogu: Kuchnia bez uchwytów - wady i zalety

Kuchnie nowoczesne

Nowoczesna, gazowa płyta kuchenna

Gazowa płyta kuchenna firmy Samsung, o nowoczesnym designie. Będzie dobrze komponować się z nowoczesnymi meblami, jeśli nie chcemy lub nie mamy możliwości wyboru płyty indukcyjnej.

Zobacz na blogu: Płyta gazowa, ceramiczna czy indukcyjna? Wady i zalety

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.