<

Jak złożyć zamówienie?

Zobacz jak zamówić nasze meble

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości zadzwoń pod numer (91) 4 626 028 lub odwiedź nas osobiście, a nasi projektanci odpowiedzą na wszytskie Twoje pytania.


Zamów wycenę

Jeśli skorzystałeś/aś już z formularza wyceny i odpowiada Ci zaproponowana przez nas cena, zapraszamy do naszej siedziby w Szczecinie przy ul. Rydla 50, w pasażu Handlowym Helios. Jeżeli nie masz jeszcze wyceny lub nie chcesz korzystać z formularza, również zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście.


Projekt i wizualizacja

Na podstawie Twoich sugestii stworzymy komputerowy projekt kuchni z wizualizacją 3D. Pokażemy Ci wszystkie wzorniki frontów i blatów kuchennych oraz ustalimy wszystkie szczegóły. Jeśli zaakceptujesz projekt, podpiszemy umowę, ustalimy termin montażu i przystąpimy do realizacji zamówienia. Jeżeli nie zrobiliśmy tego wcześniej, przyjedziemy również na dokładny pomiar pomieszczenia.


Zadatek

Zadatek na zakup materiałów wynosi 30% wartości zamówienia i jest pobierany w momencie podpisywania umowy. Kolejna część jest płatna w momencie przywiezienia/odbioru mebli, natomiast ostatnia część kwoty pobierana jest po montażu mebli.


Oczekiwanie na realizację

Czas oczekiwania na meble to od 3 do 8 tygodni w zależności od wybranych materiałów. W ustalonym terminie, w ciągu 2 dni przywieziemy i zamontujemy wszystkie meble oraz zakupione u nas urządzenia AGD.