Kuchnia nowoczesna

Kuchnia z frontami MDF, w kolorze bordoCena mebli: 9 500 zł

Nowoczesna i przestronna kuchnia wyposażona w funkcjonalne systemy poprawiające jakość użytkowania mebli. Kuchnia posiada szeroki blat (90 cm), który po drugiej stronie mebli pełni funkcję użytecznego barku. Cena obejmuje pomiar, projekt i meble. Sprzęt AGD, transport oraz montaż są wyceniane osobno.


Kuchnie nowoczesne

W cenie mebli


Nowoczesny Okap kuchenny

Nowoczesny sprzęt AGD

Nowoczesny i pięknie wykonany sprzęt AGD jest użyteczną ozdobą każdej kuchni. Warto wyposażyć się w tego rodzaju urządzenia, ponieważ to właśnie dzięki nim codzienne czynności staną się o wiele przyjemniejsze.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia AGD wszystkich producentów na rynku. Przywozimy i montujemy sprzęty razem z meblami

Magic Corner - system narożnikowy

Kosz Magic Corner

Wygodny system narożnikowy, który pozwoli Ci wykorzystać trudnodostępną przestrzeń w narożniku. Kosze gwarantują swobodne wykorzystanie całej przetrzeni szafki.

Zobacz inne systemy narożnikowe

Szuflada pod piekarnikiem

Szuflada pod piekarnik

Szuflada z pełnym wysuwem i podwójnym dnem. Rozwiązanie to pozwala zagospodarować wolną przestrzeń pod piekarnikiem, wystarczającą by pomieścić patelnie i niewielkie garnki.

Zobacz inne ciekawe rozwiązania

Zobacz na blogu: Szuflady kuchenne - rodzaje i zastosowania

Wkład na sztućce

Wkład na sztućce

Klasyczny wkład na sztućce firmy Peka pozwoli przechowywać wszystkie sztućce w idealnym porządku. Szuflada tandembox gwarantuje pełną dostępność i wygodę.

Zobacz inne organizery do szuflad

Zobacz na blogu: Organizery do szuflad - Czyli wszystko na swoim miejscu

Wkład na talerze

Wkład na talerze

Wkład do przechowywania talerzy do szuflady 90 cm. Rozwiązanie dla osób, które nie lubią wysoko sięgać lub nie mają wystarczająco dużo szafek górnych by je pomieścić.

Szuflada Intivo

Szuflada Intivo

Nowoczesny system szuflad firmy Blum z pełnym wysuwem i udźwigiem do 50 kg. Zastosowanie przegródek pozwala na przechowywanie wielu ciężkich produktów spożywczych takich jak cukier, mąka, kasza czy ryż.

Zobacz inne rodzaje szuflad

Nowoczesna bateria w kuchni

Zlewozmywak

Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.