Kuchnie nowoczesne

Nowoczesna biała kuchnia

Nowoczesna i jasna kuchnia z wysoką zabudową szafek górnych (do sufitu). Białe lakierowane fronty z frezowanymi uchwytami oraz ciemne blaty nadają kuchni nowoczesny, a zarazem lekki styl. Zastosowane systemy poprawiają natomiast komfort pracy w kuchni.

Zobacz na blogu: Białe meble kuchenne - czyli biel w kuchni


Kuchnie nowoczesne

Wyposażenie mebli


Szuflady Tandembox

Szuflady Tandembox

Szuflady Tandembox posiadają pełen wysuw, dzięki czemu cała powierzchnia szuflady jest łatwo dostępna.

Udźwig do 50 kg sprawia, że szuflada zawsze otwiera się płynnie, a zamyka się cicho i delikatnie.

Zobacz inne rodzaje szuflad

Kosz Cargo

Kosze cargo

Kosze i systemy cargo pozwolą Ci zwiększyć wygodę i funkcjonalność Twojej kuchni. Oferujemy kosze wysuwane, systemy cargo, szuflady koszowe oraz system relingowy z koszami na drobiazgi.

Zobacz inne kosze cargo

Zlewozmywak

Zlewozmywak

Półtorakomorowy zlewozmywak z ociekaczem to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

System otwierania Aventos

Aventos HF

System otwierania szafek górnych - Aventos HF. Dwuczęściowy front składa się w połowie swojej wysokości. Idealne rozwiązanie do wysokich szafek górnych, ponieważ uchwyt pozostaje dostępny w każdej pozycji otwarcia frontu.

Front otwiera się bez trudu, zatrzymuje się w każdej pozycji i zamyka się cicho i delikatnie.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.