Otwarta kuchnia z barem

Nietypowa kuchnia w bloku

Nieduża kuchnia blokowa ze skośnym narożnikiem. Pomimo niewielkich wymiarów pomieszczenia, w kuchni udało się zmieścić dużą lodówkę typu Side by Side. Słupkowa zabudowa części ściany pozwoliła na wygodą zabudowę urządzeń AGD i zastosowanie dodatkowych szafek. Przeciwległa ściana została wyposażona w podwyższoną komodę z szufladami, powiększając tym samym przestrzeń magazynową pomieszczenia.


Słupkowa zabudowa w kuchni

Sprzęt AGD w zabudowie

Charakterystyczną cechą nowoczesnych kuchni jest zabudowa wszystkich urządzeń AGD. W tym przypadku zmywarka jest całkowicie niewidoczna, a piekarnik i mikrofalówka zostały podniesione dla większej wygody użytkowania.

Zobacz katalog sprzętu AGD

Słupkowa zabudowa w kuchni

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika i kuchenki mikrofalowej w "słupku" to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Słupkowa zabudowa w kuchni

Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni jest szczególnie ważne, zwłaszcza w przypadku małych kuchni. W tym celu możemy wykorzystać nowoczesne systemy takie jak: kosze cargo, selektory odpadów, czy specjalne szuflady pod zlewozmywak.

Zobacz na blogu Szafka pod zlewozmywak - jak ją zagospodarować?

Wpuszczane uchwyty

Organizery do szuflad

Organizery i wkłady szufladowe to jeden z elementów, który w znacznym stopniu poprawia funkcjonalność każdej kuchni. Dopasowane do rozmiaru szuflad, pomagają utrzymać w niej porządek. Dzięki organizerom, wszystkie potrzebne przedmioty będą zawsze na swoim miejscu.

Zobacz na blogu: Organizery do szuflad - Czyli wszystko na swoim miejscu oraz 9 sposobów na wygodne przechowywanie w kuchni

Zobacz na blogu: Zmywarka w kuchni - Potrzebna czy nie?

Słupkowa zabudowa w kuchni

Wpuszczane uchwyty

Aluminiowe uchwyty wpuszczane we fronty to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych uchwytów. Występują w wersji prostej i owalnej. Są również bardzo wygodne w użytkowaniu i bardzo trwałe.

Zobacz na blogu: Rodzaje uchwytów do kuchni

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.