Kuchnia blokowa na jednej ścianie

Kuchnia blokowa na jednej ścianie

Kuchnia blokowa z akrylowymi frontami, zabudowana na jednej ścianie. Fronty szafek górnych otwierają się za pomocą systemów otwierania Aventos, a dolne szafki zostały wyposażone w wygodne szuflady na prowadnicach Tandembox firmy Blum.


Słupkowa zabudowa w kuchni

W cenie mebli


Mały stolik kuchenny

Szuflady Tandembox Antaro

Nowoczesne szuflady Tandembox Antaro firmy Blum, posiadają system pełnego wysuwu, cichego domykania i otwierania bez uchwytów. Największą zaletą szuflad Tandembox jest wysoka płynność ruchu, nawet z obciążeniem 50 kg.

Dowiedz się więcej o szufladach Tandembox Antaro

Zlewozmywak kuchenny

Efektowne uchwyty

Odpowiednio dobrane do frontów uchwyty, doskonale dopełniają wygląd całej kuchni i nadają jej indywidualnego charakteru.

Zobacz inne rodzaje uchwytów

Sprzęt AGD w zabudowie

Aventos HF

System otwierania szafek górnych - Aventos HF. Dwuczęściowy front składa się w połowie swojej wysokości. Idealne rozwiązanie do wysokich szafek górnych, ponieważ uchwyt pozostaje dostępny w każdej pozycji otwarcia frontu.

Front otwiera się bez trudu, zatrzymuje się w każdej pozycji i zamyka się cicho i delikatnie.

Profilowane uchwyty kuchenne

Sprzęt AGD w zabudowie

Charakterystyczną cechą nowoczesnych kuchni jest zabudowa wszystkich urządzeń AGD.

Zobacz katalog sprzętu AGD

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.