Kuchnie nowoczesne

Nowoczesna kuchnia w MDF

Niewielka kuchnia połączona z jadalnią, w której wykorzystano wnękę do wysokiej zabudowy słupkowej. Dostępna przestrzeń pozwoliła na wykorzystanie wysokich koszy cargo oraz wygodną zabudowę piekarnika.


Kuchnia nowoczesna

Wyposażenie mebli


Grafika w kuchni

Grafika za szkłem

W kuchni bardzo praktycznym i estetycznym rozwiązaniem jest umieszczenie drukowanego szkła na ścianie pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami.

Szkło w kuchni to różnorodność, nowoczesność i ponadczasowość. To co znajdzie się na szkle, jest indywidualną sprawą każdego z naszych Klientów.

Zobacz galerię dostepnych wzorów

Piekarnik w słupku

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Nowoczesny design

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.