Kuchnie nowoczesne

Kuchnia nowoczesna z folii MDF

Meble wykonane z białej folii MDF. Funkcjonalne rozwiązania takie jak piekarnik w słupku, wysokie kosze cargo i systemy narożnikowe znacząco poprawiają komfort pracy w takiej kuchni. Kuchnia została oddzielona od salonu wygodnym barkiem.


Kuchnie nowoczesne

Funkcjonalny bar

Jednym ze sposobów na odgrodzenie otwartej kuchni od salonu, jest zastosowanie tzw. "baru", który może służyć jako miejsce do spożywania posiłków. Świetnie sparawdzają się tutaj wysokie krzesła (hokery), które dodatkowo nadają kuchni charakteru.

Zobacz na blogu: Kuchnia z barem - Przykłady aranżacji

Kuchnie nowoczesne

Grafika za szkłem

W kuchni bardzo praktycznym i estetycznym rozwiązaniem jest umieszczenie drukowanego szkła na ścianie pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami.

Szkło w kuchni to różnorodność, nowoczesność i ponadczasowość. To co znajdzie się na szkle, jest indywidualną sprawą każdego z naszych Klientów.

Zobacz galerię dostepnych wzorów

Kuchnie nowoczesne

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.