Słupkowa zabudowa w kuchni

Słupkowa zabudowa w kuchni

Nowoczesna kuchnia z frontami z folii MDF, w której jedna ze ścian została całkowicie zabudowana. Rozwiązanie to pozwoliło zrezygnować z tradycyjnych szafek wiszących, nie tracąc przy tym powierzchni magazynowej. Urządzenia takie jak piekarnik czy kuchenka mikrofalowa w zabudowie słupkowej, są bardzo wygodne w użytkowaniu, ponieważ znika tu konieczność pochylania się.


Słupkowa zabudowa w kuchni

Fronty MDF

Folia MDF to obecnie najpopularniejszy materiał na fronty kuchenne. Ich zaletą jest wysoka wytrzymałość, szeroką gama kolorów i bardzo przystępna.

W przypadku tej kuchni, fronty MDF zostały wykorzystane również dla wszystkich widocznych boków.

Zobacz wzory i kolory frontów MDF

Zobacz na blogu: Rodzaje frontów Kuchennych

Słupkowa zabudowa w kuchni

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Słupkowa zabudowa w kuchni

Zlewozmywak

Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

Słupkowa zabudowa w kuchni

Sprzęt AGD w zabudowie

Charakterystyczną cechą nowoczesnych kuchni jest zabudowa wszystkich urządzeń AGD.

Zobacz katalog sprzętu AGD

Zobacz na blogu: Zmywarka w kuchni - Potrzebna czy nie?

Wpuszczane uchwyty

Wpuszczane uchwyty

Aluminiowe, wpuszczane bezpośrednio we fronty uchwyty, są solidne i bardzo trwałe. Nie ma tu mowy o poluzowaniu, czy wypadaniu wkrętów.

Zobacz inne rodzaje uchwytów

Żaluzja do szafek

Żaluzja

Żaluzja jest elementem dekoracyjnym, który z powodzeniem może zastąpić tradycyjne drzwiczki.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.