Kuchnie nowoczesne

Kuchnia nowoczesna w kolorze WengeCena: 10 500 zł

Kuchnia wykonana z frontów MDF w kolorze wenge i aluminiowych ramek (witryn). Kuchnia wyposażona jest w nowoczesne systemy otwierania frontów co znacząco poprawia komfort jej użytkowania. Cena obejmuje pomiar, projekt oraz meble. Sprzęt AGD, transport oraz montaż są wyceniane osobno.

Przedstawione meble są jedynie przykładem oraz inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych aranżacji. Kuchnia jest również częścią naszej aktualnej ekspozycji. Aby obejrzeć meble "na żywo", zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie.

Zobacz na blogu: Czerń w kuchni


Kuchnie nowoczesne

W cenie zestawu


Kuchnie nowoczesne

Szuflada pod zlewozmywak

Szuflada z pełnym wysuwem i cichym domykaniem. Szafka ta pozwala w efektywny sposób wykorzystać miejsce pod i po bokach zlewu. Idealne miejsce do przechowtwania środków czystości.

Zobacz inne ciekawe rozwiązania

Kuchnie nowoczesne

System narożnikowy

System Le mans to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie przeznaczone do szafek narożnych. Trudno dostępna przestrzeń narożnikowa może być w pełni wykorzystana i funkcjonalna. Po otwarciu frontu każdą z półek możemy płynnym ruchem wysunąć z szafki.

Zobacz inne systemy narożnikowe

Kuchnie nowoczesne

Kosze cargo

Kosze i systemy cargo pozwolą Ci zwiększyć wygodę i funkcjonalność Twojej kuchni. Oferujemy kosze wysuwane, systemy cargo, szuflady koszowe oraz system relingowy z koszami na drobiazgi.

Zobacz inne kosze cargo

Kuchnie nowoczesne

Sortowniki odpadów

Selektory i kosze na śmieci stanowią podstawę wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Pozwalają szybko i łatwo oddzielić odpady organiczne, papier, plastik oraz szkło.

Nowoczesne mechanizmy wysuwania lub wyjmowania pojemników ułatwiają codzienne użytkowanie i porządkowanie.

Zobacz więcej sortowników odpadów

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.