Kuchnia nowoczesna

Duża nowoczesna kuchnia z wyspą

Bardzo przestronna i funkcjonalna kuchnia, w której posiłki może przygotowywać jednocześnie cała rodzina. Nowoczesne systemy otwierania, funkcjonalne wyposażenie szafek oraz sporej wielkości wyspa, czynią pracę w takiej kuchni niezwykle komfortową.


Kuchnia nowoczesna

Wyposażenie mebli


Wyspa w kuchni

Wyspa

Kuchnia z wyspą to marzenie wielu z nas, potrzeba na nią jednak sporej wielkości pomieszczenia.

Proporcjonalnie zaprojektowana kuchnia z wyspą to ogromna wygoda dla domowników, ponieważ pozwala na rodzinne przygotowywanie posiłków.

Zobacz na blogu: Wyspa w kuchni - Jak ją prawidłowo zaplanować?

Wyspa w kuchni

Szuflada pod zlewozmywak

Szuflada z pełnym wysuwem i cichym domykaniem. Szafka ta pozwala w efektywny sposób wykorzystać miejsce pod i po bokach zlewu. Idealne miejsce do przechowtwania środków czystości.

Zobacz inne ciekawe rozwiązania

Wyspa w kuchni

Wkład na sztućce

Podświetlany selektor na sztućce z przegródkami, pozwala na odpowiednie przechowywanie każdego elementu wyposażenia kuchni i ułatwia utrzymanie porządku.

Zobacz na blogu: Organizery do szuflad - Czyli wszystko na swoim miejscu

Wyspa w kuchni

Chowane gniazdo

Funkcjonalność i nowoczesny wygląd w jednym. System ułatwiający pracę z urządzeniami elektrycznymi. Niezbędny gdy chcemy utrzymać porządek i bezpieczeństwo.

Wyspa w kuchni

Kosze cargo

Kosze i systemy cargo pozwolą Ci zwiększyć wygodę i funkcjonalność Twojej kuchni. Oferujemy kosze wysuwane, systemy cargo, szuflady koszowe oraz system relingowy z koszami na drobiazgi.

Zobacz inne kosze cargo

Wyspa w kuchni

Nowoczesny sprzęt AGD

Prosty w obsłudze, oszczędny o nowoczesnym designie. Nowoczesny i pięknie wykonany sprzęt AGD jest użyteczną ozdobą każdej kuchni.

Warto wyposażyć się w tego rodzaju urządzenia, ponieważ to właśnie dzięki nim codzienne czynności staną się o wiele przyjemniejsze.

Wyspa w kuchni
Wyspa w kuchni
Wyspa w kuchni

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.