Biała kuchnia - Galeria zdjęć

Białe meble do kuchni na wymiar - Aranżacje

  • Biel to od wielu lat najchętniej wybierany kolor w aranżacji kuchni. O jego popularności decyduje jego uniwersalność. Sprawia, że biała kuchnia jest ponadczasowa i zawsze modna. Kolor ten świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni klasycznej, jak i nowoczesnej. Możemy zdecydować się na fronty MDF, lakierowane lub z litego drewna, barwione właśnie na biało. Białą kuchnia wygląda lekko i efektownie i optycznie powiększa, zwłaszcza małe wnętrza. Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Więcej informacji o kuchniach klasycznych można znaleźć na naszym blogu.

    Poniżej przedstawiamy przykładowe białe kuchnie, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja dla własnej kuchni.


Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno kuchnie z drewna, kuchnie stylowe, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.

Dlaczego biała kuchnia?

Biały kolor w kuchni sprawia, że wygląda ona na lekką i przestronną, nawet w ciasnym pomieszczeniu, dlatego świetnie sprawdzi się zwłaszcza w małych kuchniach. Biel sprawdzi się również w kuchnia otwartych na salon, ponieważ pasuje do większości innych mebli, które znajdują się w salonie. Jeśli dominująca biel nas przytłacza, możemy przełamać ją i ocieplić dodając np. blaty i dekory w kolorze drewna, które doskonale będą się komponować z podłągą w takim kolorze.