Biała kuchnia - Galeria zdjęć

Białe meble kuchenne na wymiar - Aranżacje

  • Biel to od wielu lat najchętniej wybierany kolor w aranżacji kuchni. O jego popularności decyduje jego uniwersalność. Sprawia, że biała kuchnia jest ponadczasowa i zawsze modna. Kolor ten świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni klasycznej, jak i nowoczesnej. Możemy zdecydować się na fronty MDF, lakierowane lub z litego drewna, barwione właśnie na biało. Białą kuchnia wygląda lekko i efektownie i optycznie powiększa, zwłaszcza małe wnętrza. Szczególną popularnością cieszy się w ostatnim czasie biała kuchnia z drewnianym blatem. Poniżej przedstawiamy przykładowe białe kuchnie, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja dla własnej kuchni.

    Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Więcej informacji o kuchniach klasycznych można znaleźć na naszym blogu.


Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno kuchnie z drewna, kuchnie stylowe, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.

Biała kuchnia z drewnianym blatem

Biały kolor w kuchni sprawia, że wygląda ona na lekką i przestronną, nawet w ciasnym pomieszczeniu, dlatego świetnie sprawdzi się zwłaszcza w małych kuchniach. Biel sprawdzi się również w kuchnia otwartych na salon, ponieważ pasuje do większości innych mebli, które znajdują się w salonie. Jeśli dominująca biel nas przytłacza, możemy przełamać ją i ocieplić dodając np. blaty i dekory w kolorze drewna, które doskonale będą się komponować z podłągą w takim kolorze.