Kuchnia nowoczesna

Nietypowa zabudowa kuchni

Niezwykle przestronna i nietypowo zabudowana kuchnia. Urządzenia AGD zostały umieszczone w wysokiej zabudowie wnęki, a bardzo duża wyspa oddziela kuchnię od jadalni.


Kuchnia nowoczesna

Wyspa

Kuchnia z wyspą to marzenie wielu z nas, potrzeba na nią jednak sporej wielkości pomieszczenia.

Proporcjonalnie zaprojektowana kuchnia z wyspą to ogromna wygoda dla domowników, ponieważ pozwala na rodzinne przygotowywanie posiłków.

Zobacz na blogu: Wyspa w kuchni - Jak ją prawidłowo zaplanować?

Wyspa w kuchni

Zabudowa wnęki

Nietypowe pomieszczenia wymagają nietypowych rozwiązań. Na zdjęciu zabudwa półkolista z frontami bez uchwytów, otwieranymi na klik.

Zdjęcie przedstawia szafki przed zamontowaniem blatów.

Wyspa w kuchni

Nowoczesne AGD

Prosty w obsłudze, oszczędny o nowoczesnym designie. Nowoczesny i pięknie wykonany sprzęt AGD jest użyteczną ozdobą każdej kuchni. Warto wyposażyć się w tego rodzaju urządzenia, ponieważ to właśnie dzięki nim codzienne czynności staną się o wiele przyjemniejsze.

Na zdjęciu piekarnik, mikrofala i kawiarka w wersjach kompaktowych.

Zobacz katalog sprzętu AGD

Wyspa w kuchni

Fronty z uchwytami

Fornirowane fronty z frezowanym uchwytem to coraz częściej wybierane rozwiązanie. Pozwala zachować funkcjonalność i wygodę otwierania z wyeliminowaniem zewnętrznych uchwytów.

Zobacz na blogu: Kuchnia bez uchwytów - wady i zalety

Wyspa w kuchni

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.