Mała kuchnia ze stolikiem

Kuchnia z wysoką zabudową

Kuchnia z folii MDF, z wysoką zabudową szafek górnych. Fronty szafek dolnych górnych otwierane są za pomocą profilowanych we frontach uchwytów. Szafki najwyższego poziomu są otwierane bezuchwytowo i zastosowano w nich systemy otwierania Aventos.


Słupkowa zabudowa w kuchni

W cenie mebli


Mały stolik kuchenny

Mały stolik

W przypadku tej kuchni, stolik pełni podwójną rolę. Po pierwsze umożliwia spożywanie posiłków lub napicie się np. kawy, a także optycznie oddziela tę otwartą kuchnię od salonu, wyznaczając umowną granicę pomiędzy pomieszczeniami.

Zlewozmywak kuchenny

Niewielki zlewozmywak

Nieduży zlewozmywak z ociekaczem nie zabiera dużo miejsca i pozwala zachować więcej przestrzeni na blacie roboczym. Ze względu na obecność zmywarki w kuchni, duży ociekacz w zlewozmywaku staje się zbędny.

Zobacz katalog sprzętu AGD

Sprzęt AGD w zabudowie

Sprzęt AGD w zabudowie

Charakterystyczną cechą nowoczesnych kuchni jest zabudowa wszystkich urządzeń AGD.

Zobacz katalog sprzętu AGD

Zobacz na blogu: Zmywarka w kuchni - Potrzebna czy nie?

Profilowane uchwyty kuchenne

Profilowane uchwyty

To wygodna alternatywa dla tradycyjnych uchwytów. Uchwyty profilowane nie wystają poza linię frontów, wyglądają nowocześnie i są wygodne w użytkowaniu. Prezentowany model frontu posiada uchwyt wyposażony w aluminiowy profil.

Blaty kuchenne

Blaty i dekory

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych płytek, szkła lacobel lub grafiki, są dekory w kolorze blatu.

Zapraszamy do naszej galerii wzorów Blatów kuchennych.

Słupkowa zabudowa w kuchni

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.