Kuchnie nowoczesne

Kuchnia fornirowana

Fronty fornirowane nadadzą każdej kuchni indywidualnego charakteru. Z powodzeniem mogą zastąpić lite drewno, gdyż są trwałe i stylowe. Forniry możemy zastosować w przypadku samych fronów, lub również we wszystkich widocznych bokach.


Kuchnia nowoczesna

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Nowoczesny sprzęt AGD

Szuflady Antaro

Nowoczesny system szuflad Tandembox Antaro z pełnym wysuwem i udźwigiem do 50 kg, pozwala na płynny i lekki ruch szuflad oraz bezpieczne i ciche zamykanie.

Na zdjęciu również podblatowe Cargo z półką na butelki i uchwytem na ściereczki.

Zobacz inne ciekawe rozwiązania

Grafika za szkłem w kuchni

Efektowny fornir

W przypadku frontów fornirowanych mamy możliwość spasowania słojów, tak aby uzyskać przechodzący wzór w całym ciągu szafek.

Zobacz wzory frontów fornirowanych

Grafika za szkłem w kuchni

Nowoczesne AGD

Nowoczesny i pięknie wykonany sprzęt AGD jest użyteczną ozdobą każdej kuchni. Warto wyposażyć się w tego rodzaju urządzenia, ponieważ to właśnie dzięki nim codzienne czynności staną się o wiele przyjemniejsze.

W naszej ofercie posiadamy urządzenia AGD wszystkich producentów na rynku. Przywozimy i montujemy sprzęty razem z meblami

Grafika za szkłem w kuchni

Oświetlenie kuchni LED

Coraz częściej w nowoczesnej kuchni wykorzystywane jest oświetlenie LED, które jest energooszczędne, trwałe i silne.

Przy oświetleniu kuchni diody LED znajdują głównie zastosowanie jako oświetlenie miejscowe blatu roboczego oraz jako oświetlenie dekoracyjne.

Zobacz oświetlenie LED w kuchni

Zobacz na blogu: Prawidłowe oświetlenie w kuchni

Grafika za szkłem w kuchni

Aventos HF

System otwierania szafek górnych - Aventos HF. Dwuczęściowy front składa się w połowie swojej wysokości. Idealne rozwiązanie do wysokich szafek górnych, ponieważ uchwyt pozostaje dostępny w każdej pozycji otwarcia frontu.

Front otwiera się bez trudu, zatrzymuje się w każdej pozycji i zamyka się cicho i delikatnie.

Zobacz inne ciekawe rozwiązania

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.