<

Kuchnie w kształcie L - Galeria zdjęć

Kuchnie w kształcie litery L - Aranżacje

  • Zabudowa kuchni w ksztacie litery „L” to rozwiązanie, które sprawdzi się niemal w każdym przypadku. To najczęściej stosowana zabudowa kuchenna, ponieważ jest bardzo uniwersalna i nie potrzebuje dużego pomieszczenia. Nadaje się zarówno do kuchni zamkniętych, jak i otwartych na salon. Kuchnia w kształcie L szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku małych, blokowych kuchni. Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Więcej informacji o kuchniach klasycznych można znaleźć na naszym blogu.

    Poniżej przedstawiamy przykładowe kuchnie w kształcie litery L, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja dla własnej kuchni.

    Zobacz również: Jak zaaranżować kuchnię w literę L?


Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno kuchnie z drewna, kuchnie stylowe, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.

Dla kogo kuchnia w kształcie L?

Kuchnia w kształcie litery L to najlepsze rozwiązanie dla małych pomieszczeń, np. w bloku. Wąskie i podłużna kuchnia nadaje się na taką zabudowę idealnie. Jest zaletą jest wysoka funkcjoalność, duża liczan szafek i szuflad oraz funkcjonalny narożnik. Długa zabudowa pozwala na umieszczenie obok siebie wszystkich, kolejnych stref kuchennych, co pozwala na wygodną i komfortową pracę, a wszytskie potrzebne przybory będą zawsze w zasięgu ręki.