Biała kuchnia klasyczna - Darex Szczecin

Biała kuchnia

Biała kuchnia klasyczna z frontami z folii MDF. Wysoka zabudowa górnych szafek zapewnia dodatkową powierzchnię magazynową, dzięki czemu w kuchni pomieszczą się wszystkie niezbędne sztućce, garnki, urządzenia, zapasy oraz inne przedmioty niewykorzystywane na co dzień. Blaty, cokoły i korpusy szafek w kolorze drewna ocieplają całą aranżację, a nowoczesne urządzenia AGD nadają nieco nowoczesności tej klasycznej kuchni.

Zobacz na blogu: Kuchnia w stylu klasycznym


Kuchnia drewniana, klasyczna - Darex Szczecin

Wyposażenie mebli


Oświetlenie ledowe do kuchni

Oświetlenie ledowe

Podświetlanie witryn, w których ustawione bywają ozdoby, wynika zarówno z celów funkcjonalnych jak również dekoracyjnych.

Halogeny LEDowe rozświetlają wnętrze przeszklonej witryny nadając jej nieco tajemniczości, pobierając jednocześnie bardzo niewielką ilość energii.

Zobacz oświetlenie LED w kuchni

Zobacz na blogu: Prawidłowe oświetlenie w kuchni

Podszafkowy okap kuchenny

Podszafkowy okap

Podszafkowy okap typu SLIM to doskonałe rozwiązanie w przypadku gdy chcemy zachować spójną i ciągła linię szafek lub zależy nam na dodatkowej powierzchni magazynowej. Okap taki nie zajmuje dużo miejsca, a można nad nim umieścić szafkę z półkami.

Piekarnik w słupku - kuchnie

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

uchwyty kuchenne

Uchwyty

Odpowiednio dobrane uchwyty podkreślają charakter kuchni w stylu retro.

Zobacz inne rodzaje uchwytów

zlewozmywak kuchenny biały

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.