Kuchnia Drewniana Szczecin

Biała kuchnia klasyczna w nowoczesnym wydaniu

Cena: 22 000 zł (+3000 zł wyspa)

Biała kuchnia klasyczna z frontami MDF, w bardziej współczesnym wydaniu. Białe meble optycznie powiększają pomieszczenie, wyglądają lekko, a zarazem delikatnie i elegancko. Połączenie tradycji z nowoczesnością nadaje tej kuchni ponadczasowego charakteru, o czym świadczy jej rosnąca popularność. Kuchnia została zaprojektowana jako kuchnia otwarta, z wyspą oddzielającą ją od salonu, która jednocześnie stanowi miejsce do spożywania posiłków. Jej niewątpliwą zaletą jest cena, która jest niższa niż tradycyjna, klasyczna kuchnia z frontami z litego drewna.

Przedstawione meble są jedynie przykładem oraz inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych aranżacji. Kuchnia jest również częścią naszej aktualnej ekspozycji. Aby obejrzeć meble "na żywo", zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie.


Kuchnia Drewniana Darex

Klasyczne wzornictwo, nowoczesne dodatki

W kuchni tej wykorzystaliśmy fronty MDF firmy Wiech o klasycznym wzorze Modica i białym kolorze. Przeszklone witryny ze szprosami nawiązują do kuchni w stylu retro. Czarne, kontrastujące z bielą uchwyty oraz nowoczesne urządzenia AGD sprawiają, że charakter kuchni staje się bardziej współczesny.


Kuchnia Drewniana Darex

Wysoka zabudowa szafek górnych

Dodatkowy rząd szafek górnych (do sufitu) zapewnia dodatkową przestrzeń magazynową oraz wypełnia całą dostępną przestrzeń, przez co kuchnia jest idealnie dopasowana do naszego pomieszczenia. Obecność witryn sprawia, że całość nie wygląda ciężko i topornie. Szafki najwyższego rzędu zostały wyposażone w systemy Blum Aventos HKS i otwierają się do góry.


Kuchnia Drewniana Darex

Słupkowa zabudowa piekarnika

"Piekarnik w słupku" to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. W łątwy sposób możemy wkładać i wyjmować z piekarnika nawet ciężkie dania, bez konieczności pochylania się, dzięki czemu unikniemy niechcianego bólu pleców. Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.


Kuchnia Drewniana Darex

Dekory zamiast płytek na ścianie

Na ścianę pomiedzy szafki górne, a blat zastosowaliśmy dekory z płyty 10mm. Wykorzystaliśmy ten sam laminat, z którego wykonany jest blat. Rozwiązanie to jest zarówno estetyczne jak i funkcjonalne, gdyż laminat jest łatwy w czyszczeniu, wytrzymały i stosunkowo odporny na uszkodzenia jakie mogą nastąpić przy normalnym użytkowaniu kuchni.

Zobacz dostępne wzory dekorów oraz blatów


Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.