Kuchnia Drewniana Szczecin

Drewniana kuchnia w stylu retro

Kuchnie w stylu retro wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Szczególną popularność zyskała kuchnia z bielonymi frontami Czajkowski. Jasne fronty, boki szafek oraz blaty optycznie powiększają pomieszczenie, a także nadają mu lekkości i subtelności, przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego stylu kuchni klasycznej. Bogactwo dodatkowych elementów dekoracyjnych dodatkowo pozwala nadać kuchni odpowiedniego charakteru.


Kuchnia Drewniana Darex

W cenie mebli


Witraże w kuchni

Wystrój

Ozdobą każdej kuchni klasycznej są tradycyjne, szlachetne elementy wykończeniowe jak np.:

  • Korony i listwy wieńczące
  • Pilastry
  • Stylowe okapy i piekarniki
  • Eleganckie oświetlenie
  • Przeszklone witryny
  • Witraże
  • Mosiężne uchwyty
Witraże w kuchni
Witraże w kuchni

Piekarnik retro

Do kuchni Czajkowski polecamy kremowy piekarnik w stylu retro Ariston Hotpoint FT 95V C.1, który wpisuje się w styl całej kuchni.

Witraże w kuchni

Fronty gięte

Jedyne w swoim rodzaju gięte meble drewniane dostępne w wersjach frontów pełnych jak i przeszklonych. Posiadamy szeroki wybór giętych witraży i dekoracyjnych szkieł.

Witraże w kuchni
Witraże w kuchni
Witraże w kuchni
Fronty Czajkowski Jesion

Fronty

Fronty Czajkowski XLF to klasyczne fronty meblowe z dekoracyjnym ornamentem w postaci warkocza.

Fronty do mebli kuchennych Czajkowski posiadają nacięcia na łączeniach ram, łagodnie zaokrąglone krawędzie i meandryczny rysunek drewna podkreślony jasnym wybarwieniem.

Zobacz na blogu: Rodzaje frontów Kuchennych

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.