Kuchnia Drewniana Szczecin

Kuchnia drewnianaCena: 20 000 zł

Kuchnia Czajowski to klasyczna kuchnia drewniana, w nieco nietypowym wydaniu. Jasne meble optycznie powiększają wnętrza, dodają im lekkości, a zarazem delikatności i elegancji. W doskonały sposób łączą w sobie tradycję z nowoczesnością, co nadaje im ponadczasowego charakteru. Najlepszą rekomendacją tej aranżacji jest jej niesłabnąca popularność, która utrzymuje ją na pierwszym miejscu, wśród kuchni drewnianych.

Przedstawione meble są jedynie przykładem oraz inspiracją do tworzenia własnych, niepowtarzalnych aranżacji.


Kuchnia Drewniana Darex

Wyposażenie mebli


Fronty Czajkowski Jesion

Fronty

Fronty Czajkowski XLF firmy Drewpol to klasyczne fronty drewniane z dekoracyjnym ornamentem w postaci warkocza. Fronty posiadają nacięcia na łączeniach ram, łagodnie zaokrąglone krawędzie i meandryczny rysunek drewna podkreślony jasnym wybarwieniem.

Zobacz na blogu: Rodzaje frontów Kuchennych

Kuchnie Drewniane Szczecin

Wystrój

Ozdobą każdej kuchni klasycznej są tradycyjne, szlachetne elementy wykończeniowe. W kuchni Czajkowski zastosowaliśmy:

 • Korony i listwy wieńczące
 • Pilastry, Mosiężne uchwyty
 • Stylowe okapy i piekarniki
 • Eleganckie oświetlenie
 • Przeszklone witryny, witraże
Witraże w kuchni drewnianej

Witraże

Witraże są zwykle dopasowywane do charakteru i stylu wnętrza. Stosowane w meblach klasycznych nadają im dostojnej powagi i elegancji.

Fronty gięte drewniane

Fronty gięte

Fronty Czajkowski dostępne są również w formie frontów giętych, zarówno pełnych jak i przeszklonych. Posiadamy również szeroki wybór giętych witraży i szkieł dekoracyjnych.

Małe szufladki w kuchni drewnianej

Małe szufladki

Dodatkiem zarówno estetycznym jak i funkcjonalnym są małe szufladki, odpowiednie do segregowania drobiazgów, które nie powinny znajdować się na widoku.

Oświetlenie kuchni- oświetlenie LED

Oświetlenie ledowe

Podświetlanie witryn, w których ustawione bywają ozdoby, wynika zarówno z celów funkcjonalnych jak również dekoracyjnych.

Halogeny LEDowe rozświetlają wnętrze przeszklonej witryny nadając jej nieco tajemniczości, pobierając jednocześnie bardzo niewielką ilość energii.

Zobacz oświetlenie LED w kuchni

Zobacz na blogu: Prawidłowe oświetlenie w kuchni

Dekory ścienne do kuchni

Dekory ścienne

Na ścianę pomiedzy szafki górne, a blat proponujemy dekory z płyty 10mm. Możemy zastosować ten sam laminat, z którego wykonany jest blat, lub dowolny inny. Jest to rozwiązanie zarówno estetyczne jak i funkcjonalne, gdyż laminat jest łatwy w czyszczeniu.

dodatki do kuchni drewnianej - stylowe

Bogactwo dodatków

Wiemy doskonale, że czasem niewielka zmiana czyni ogromną różnicę, a detale nadają kuchni indywidualny charakter i niepowtarzalny wystrój. Dlatego proponujemy cały wachlarz elementów wykończeniowych:

 • listwy ozdobne
 • listwy wykończeniowe
 • listwy podszafkowe
 • ornamenty
 • pilastry
 • szufladki
 • ramki korpusowe
 • Fronty z kratką
 • galeryjki – również gięte

Wszystko to w identycznych i zgodnych z zamówieniem kolorach.

Uchwyty do kuchni drewnanej

Uchwyty

Mosiężne uchwyty i gałki w starym złocie doskonale łączą się z frontami w meblach klasycznych. Są na tyle drobne i eleganckie, dzięki czemu nie są w stanie zdominować frontu.

Zobacz inne rodzaje uchwytów

Piekarnik retro do kuchni drewnianej

Piekarnik w stylu retro

Do kuchni Czajkowski polecamy kremowy piekarnik w stylu retro, który wpisuje się w styl całej kuchni.

Zobacz katalog sprzętu AGD

Zlewozmywak narożny do drewnianej kuchni

Zlewozmywak narożny

Zlewozmywak umieszczony w narożniku pozwala zaoszczędzić miejsca do pracy na blacie roboczym. Jest to rozwiązanie wygodne i funkcjonalne.

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.