Kuchnia klasyczna w kształcie litery U - Darex Szczecin

Kuchnia klasyczna w kształcie litery U

Kuchnia w stylu klasycznym zabudowana na kształ litery U. Dzięki wysokiej zabudowie górnych szafek oraz umieszczeniu piekarnika i kuchenki mikrofalowej w "słupku", łączna powierzchnia magazynowa jest bardzo duża, dzięki czemu pomieści wszystkie niezbędne sztućce, garnki, urządzenia, zapasy oraz inne przedmioty niewykorzystywane na co dzień. Podłoga, blaty oraz korpusy szafek w kolorze drewna ocieplają całą aranżację, a nowoczesne urządzenia AGD i czarne uchwyty nadają nieco nowoczesności tej klasycznej kuchni.

Zobacz na blogu: Kuchnia w stylu klasycznym


Kuchnia drewniana, klasyczna - Darex Szczecin

Wyposażenie mebli


Oświetlenie ledowe do kuchni

Oświetlenie ledowe

Podświetlanie witryn, w których ustawione bywają ozdoby, wynika zarówno z celów funkcjonalnych jak również dekoracyjnych.

Halogeny LEDowe rozświetlają wnętrze przeszklonej witryny nadając jej nieco tajemniczości, pobierając jednocześnie bardzo niewielką ilość energii.

Zobacz oświetlenie LED w kuchni

Zobacz na blogu: Prawidłowe oświetlenie w kuchni

mały stolik kuchenny

Mały stolik

Nie zabiera wiele miejsca, a może być przydatny do spożywania szybkich posiłków, kawy lub po prostu dla chwili odpoczynku.

Czarne uchwyty gałki do frontów klasycznych białych

Uchwyty

Mosiężne gałki w czarnym kolorze mocno kontrastują z białymi, klasycznymi frontami, nadając całej aranżacji bardziej nowoczesnego charakteru.

Zobacz inne rodzaje uchwytów

Zabudowa piekarnika i mikrofalówki w słupku

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

Kuchnia klasyczna drewniana na kształt litery U
Kuchnia klasyczna w kształcie litery U

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.