Biała kuchnia klasyczna - Darex Szczecin

Biała kuchnia klasyczna z barem

Biała kuchnia klasyczna w kształcie litery U, z półwyspem w formie wygodnego barku. Podwyższony bar oddziela otwarą kuchnię od salonu, z jednej strony zapewniając miejsce do siedzenia i spożywania posiłków, a z drugiej ukrywając kuchenne szafki blat roboczy. W kuchni zastosowano białe frotny z folii MDF o klasycznym wzorze, co w połączeniu z nowoczesnymi urządzeniami AGD oraz czarnymi uchwytami, nadaje jej tradycyjnego charakteru, w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu. Wysoka zabudowa górnych szafek (do sufitu)zapewnia dodatkową powierzchnię magazynową, dzięki czemu w kuchni pomieszczą się wszystkie niezbędne sztućce, garnki, urządzenia, zapasy oraz inne przedmioty niewykorzystywane na co dzień.

Zobacz na blogu: Kuchnia w stylu klasycznym


Kuchnia drewniana, klasyczna - Darex Szczecin

Wyposażenie mebli


odszafkowy okap kuchenny

Podszafkowy okap

Podszafkowy okap typu SLIM to doskonałe rozwiązanie w przypadku gdy chcemy zachować spójną i ciągła linię szafek lub zależy nam na dodatkowej powierzchni magazynowej. Okap taki nie zajmuje dużo miejsca, a można nad nim umieścić szafkę z półkami.

Podszafkowy okap kuchenny

Jednokomorowy zlewozmywak

Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem zapewnia wygodne użytkowanie i nie zajmuje dużo miejsca na blacie. Bateria w stylu retro oraz czarny kolor kontrastują z bielą kuchni i nawiązują do pozostałych urządzeń AGD.

Piekarnik w słupku - kuchnie

Piekarnik w słupku

Zabudowa piekarnika w słupku jest bardzo wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Znika konieczność pochylania się, a więc unikniemy bólu pleców.

Rozwiązanie to chroni również małe dzieci przed poparzeniem i manipulowaniem przy pokrętłach, ponieważ znajdują się one na niedostępnej dla nich wysokości.

uchwyty kuchenne

Uchwyty

Odpowiednio dobrane czarne uchwyty kontrastują z bielą frontów i nadają tej klasycznej kuchnie bardziej nowoczesnego charakteru. Czerń uchwytów nawiązuje do kolorów urządzeń AGD oraz dodatków.

Zobacz inne rodzaje uchwytów

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.