Meble kuchenne do sufitu - Galeria zdjęć

Wysoka zabudowa kuchni - Aranżacje

  • Wyska zabudowa szafek górnych, sięgająca aż po sufit to ciekawe rozwiązanie (szczególnie w małych pomieszczeniach), w przypadku gdy zależy nam na możliwie najlepszym zagospodarowaniu przestrzeni w kuchni. Polega to na dodaniu kolejnego rzędu szafek, które służą do magazynowania przedmiotów, używanych rzadziej. Aby całość nie wyglądała ciężko i przytłaczająco, w takich kuchniach stosuje się zazwyczaj jasne barwy lub umieszcza rzędy szafek górnych na różnych głębokościach, a by niższe z nich były płytsze. Takie rozwiązanie ożywia i urozmaica całą zabudowę.

    Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Więcej informacji o kuchniach klasycznych można znaleźć na naszym blogu. Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja dla własnej kuchni.

    Zoabcz również: Sposoby na górną zabudowę kuchni


Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno kuchnie z drewna, kuchnie stylowe, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.