Meble kuchenne do sufitu - Galeria zdjęć

Wysoka zabudowa w kuchni - Szafki do sufitu

  • Wyska zabudowa szafek górnych, sięgająca aż po sufit to ciekawe rozwiązanie (szczególnie w małych pomieszczeniach), w przypadku gdy zależy nam na możliwie najlepszym zagospodarowaniu przestrzeni w kuchni. Polega to na dodaniu kolejnego rzędu szafek, które służą do magazynowania przedmiotów, używanych rzadziej. Może się wydawać, że szafki kuchenne do sufitu przytłoczą całą zabudowę. Aby całość nie wyglądała ciężko w takich kuchniach stosuje się zazwyczaj jasne barwy lub umieszcza rzędy szafek górnych na różnych głębokościach, a by niższe z nich były płytsze. Meble kuchenne do sufitu to rozwiązanie, które ożywia i urozmaica całą zabudowę.

    Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Więcej informacji o kuchniach klasycznych można znaleźć na naszym blogu. Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja dla własnej kuchni.

    Jeśli interesuje cię zabudowa kuchni do sufitu, zoabcz również temat: Sposoby na górną zabudowę kuchni


Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno kuchnie z drewna, kuchnie stylowe, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.