Kuchnia w kształcie U - Galeria zdjęć

Kuchnie w kształcie litery U - Aranżacje

  • Kuchnia w kształcie U to jedna z najpopularniejszych aranżacji kuchni. Taki sposób zabudowy jest uniwersalny, wygodny i dobrze wykorzystuje dostępną przestrzeń. Kuchnia w literę U jest przede wszystkim bardzo funkcjonalna i ergonomiczna. Jej zabudowa to równoległe rzędy szafek, które łączą się prostopadle z rzędem środkowych, a jej charakterystyczny układ w kształcie litery U w pełni wykorzystuje każdą możliwą do zagospodarowania przestrzeń pomieszczenia. Taka kuchnia zapewnia nie tylko dużą ilości potrzebnych szafek, ale też dwóch funkcjonalnych narożników. Taki rodzaj kuchni zapewnia nam swobodną komunikację z jednoczesnie łatwą dostępnośćią wszystkich stref w kuchni. Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Więcej informacji o kuchniach klasycznych można znaleźć na naszym blogu.

    Poniżej przedstawiamy przykładowe kuchnie w kształcie litery U, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja dla własnej kuchni.

    Zobacz również: Jak zaaranżować kuchnię w literę U?


Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno kuchnie z drewna, kuchnie stylowe, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.

Dla kogo kuchnia w kształcie U?

Kuchnia w kształt litery U to odpowiednia propozycja dla osób, które mają odpowiednie duże pomieszczenie przeznaczone na kuchnię i chcą optymalnie zagospodarować całą przestrzeń. Tego typu kuchnia sprawdzi się zarówno w przypadku kuchni otwartych na salon, ale także przy kuchniach zamkniętych. Warto jednak pamiętać, że w przypadku bardzo małych pomieszczeń, taki układ kuchni może sprawiać problemy ze swobodnym poruszaniem się i dostępem do poszczególnych szafek i szuflad.