Kuchnia Drewniana Szczecin

Mała kuchnia drewniana

Mała kuchnia drewniana w stylu klasycznym. Niewielka przestrzeń została w pełni wykorzystana poprzez zastosowanie szafek górnych oraz słupkowej szafki narożnej obok lodówki. W kuchni znalazło się również miejsca na niewielki stolik. Zastosowane w kuchni systemy pozwalają ma wygodną i komfortową pracę.

Zobacz na blogu: Kuchnia w stylu klasycznym


Kuchnia Drewniana Darex

Wyposażenie mebli


Grafika za szkłem

Grafika za szkłem

W kuchni bardzo praktycznym i estetycznym rozwiązaniem jest umieszczenie drukowanego szkła na ścianie pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami.

Szkło w kuchni to różnorodność, nowoczesność i ponadczasowość. To co znajdzie się na szkle, jest indywidualną sprawą każdego z naszych Klientów.

Inne przykładowe grafiki dla tej kuchni

Zobacz galerię dostepnych wzorów

Uchwyty kuchenne

Uchwyty

Mosiężne uchwyty i gałki w starym złocie doskonale łączą się z frontami w meblach klasycznych. Są na tyle drobne i eleganckie, dzięki czemu nie są w stanie zdominować frontu.

Zobacz inne rodzaje uchwytów

Gniazdo blatowe do kuchni

Gniazdo blatowe

Funkcjonalność i nowoczesny wygląd w jednym. System ułatwiający pracę z urządzeniami elektrycznymi. Niezbędny gdy chcemy utrzymać porządek i bezpieczeństwo.

Stolik kuchenny

Mały stolik

Nie zabiera wiele miejsca, a może być przydatny do spożywania szybkich posiłków, kawy lub po prostu dla chwili odpoczynku.

Zlewozmywak kuchenny

Zlewozmywak

Jednokomorowy zlewozmywak z ociekaczem to wygodne rozwiązanie gdy zależy nam na zachowaniu większej powierzchni blatu do pracy.

Witraże w kuchni

Oświetlenie ledowe

Podświetlanie witryn, w których ustawione bywają ozdoby, wynika zarówno z celów funkcjonalnych jak również dekoracyjnych.

Halogeny LEDowe rozświetlają wnętrze przeszklonej witryny nadając jej nieco tajemniczości, pobierając jednocześnie bardzo niewielką ilość energii.

Zobacz oświetlenie LED w kuchni

Zobacz na blogu: Prawidłowe oświetlenie w kuchni

Witraże w kuchni
Kuchnia drewniana

Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno duże kuchnie drewniane, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.