Warning: include(include/top.php): failed to open stream: No such file or directory in /lemans.html on line 1

Warning: include(include/top.php): failed to open stream: No such file or directory in /lemans.html on line 1

Warning: include(): Failed opening 'include/top.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /lemans.html on line 1
Systemy Narożnikowe w Kuchni - Le Mans, Magic Corner <

Warning: include(include/menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /lemans.html on line 12

Warning: include(include/menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /lemans.html on line 12

Warning: include(): Failed opening 'include/menu.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php74/lib/pear') in /lemans.html on line 12

Systemy narożnikowe

Funkcjonalne narożniki kuchenne

Posiadając nawet najbardziej przestronną kuchnię, często zmagamy się z problemem niezagospodarowanych lub trudno dostępnych przestrzeni, zwłaszcza w szafkach narożnych. Rozwiązaniem są systemy narożnikowe, które pozwolą w pełni wykorzystać trudnodostępną przestrzeń w narożnikach Twojej kuchni.


Le Mans do kuchni

Le Mans

Półki Le Mans to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie, które sprawia, że trudnodostępna przestrzeń narożnikowa może być w pełni wykorzystana i funkcjonalna.

System łączy optymalne wykorzystanie miejsca z przejrzystością i komfortem. Znajdą w nim miejsce wszystkie garnki i każdy z nich będzie łatwo dostępny. Po otworzeniu frontu każdą z półek możemy płynnym ruchem wysunąć z szafki.

Le Mans

Nowoczesny i funkcjonalny design

Specyficzny kształ półek, który nie zawiera narożników, pozwala w optymalny sposób ułożyć owale lub okrągłe garnki, talerze i dowolne inne naczynia.

Zalety systemu Le Mans

  • obciążenie każdej półki do 20 kg,
  • kąt otwarcia frontu - minimum 85°,
  • regulowana wysokość osi (góra/dół).
Magic Corner

Magic Corner

Mechanizm do szafek narożnikowych z kompletem czterech koszy. Wyciągnięcie koszy przednich i przesunięcie tylnych odbywa się jednym płynnym ruchem podczas otwierania szafki.

System wyposażony jest w hamulec pneumatyczny. Przy wyciąganiu i odchylaniu przednich koszy, tylne przesuwają się na ich miejsce. Dostępne są komplety z koszami drucianymi i koszami z pełnym dnem.

Zalety systemu Magic Corner

  • otwiera się jednym, płynnym ruchem,
  • posiada mechanizm cichego domykania,
  • pozwala na płynną i łatwą regulację.
karuzela

Karuzele

Karuzele to najtańsze i coraz mniej popularne rozwiązanie przeznaczone do narożnika. Każdą z półek można obracać i regulować ich wysokość – dzięki temu możne je dopasować do wielkości naczyń.

Półki mogą mieć kształt połówki, trzy czwarte i całego koła, a także dna druciane lub pełne.