Oświetlenie kuchni

Systemy oświetlenia w meblach kuchennych

Projektowanie każdej kuchni musi uwzględniać również oświetlenie. Najważniejszymi strefami, wymagającymi dobrego oświetlenia w kuchni są: zlewozmywak, płyta kuchenna, blat na którym przygotowujemy posiłki oraz stół.

Zobacz na blogu: Prawidłowe oświetlenie w kuchni


Oświetlenie kuchni LED

Linan

Linan to efektownie wyglądające oświetlenie podszafkowe, którego przeznaczeniem jest oświetlenie blatu roboczego. Doskonale pasuje do każdej nowoczesnej kuchni.

Kuchnie nowoczesne

Ikar

Ikar to rodzaj oświetlenia dekoracyjnego na wysięgniku. Montuje się go na szafkach górnych, gdzie efektownie oświetla całą kuchnię, nadając jej nowoczesnego charakteru.

Oświetlenie szafek górnych w kuchni

Triga

Kolejny typ oświetlenia ledowego na wysięgniku, przeznaczony do oświetlenia szafek górnych. Triga wygląda bardzo efektownie dzięki płaskiej konstrukcji i chromowanej obudowie.

Kuchnie nowoczesne

Profil ledowy z uchwytem

Rodzaj oświetlenia zintegrowany z uchwytem, stosowanym w przypadku frontów bez uchwytów. Jest to bardzo wygodne i efektownie rozwiązanie, które dodatkowo oświetla cały blat roboczy.

Zobacz systemy otwierania frontów bez uchwytów

Kuchnie nowoczesne

Podszafkowy profil narożny

Profil narożny wygląda bardzo efektownie i w optymalny sposób oświetla cały blat roboczy. Jest to idealne oświetlenie podszafkowe do nowoczesnych kuchni.

aventos hf

Szufland - Oświetlenie wewnętrzne

Wnętrza zakrytych szafek możemy oświetlić za pomocą oświetlenia typu Szufland. System będzie uruchamiał oświetlenie w momencie otworzenia frontu i gasił je, po jego zamknięciu.

Oświetlenie kuchni- oświetlenie LED

Oświetlenie wewnętrzne witryny

Halogeny LEDowe rozświetlają wnętrze przeszklonej witryny i nadają jej nieco tajemniczości. Przydatne zwłaszcza jeśli chcemy wyeksponować ozdobne szkło.

Oświetlenie szafek i szuflad

Oświetlenie wnętrza szuflad

Szafki i szuflady kuchenne zyskają na swojej funkcjonalności, jeżeli zainstalujemy w nich automatyczne uruchomiane podczas otwierania oświetlenie.

Kuchnie nowoczesne

Oświetlenie półek szklanych

Dekoracyjny rodzaj oświetlenia, które podświetla szklane półki i całą witrynę na wybrany kolor. Do wyboru kolor biały, niebieski, czerwony i zielony.

Oświetlenie podszafkowe w kuchni

Trójkąt

Bardziej tradycyjny rodzaj oświetlenia meblowego, tym razem z żarnikiem ledowym. Trójkąty dostępne są w kolorze starego złota lub inox. Trójkty sprawdzają się zwłaszcza w przypadku kuchni w stylu klasycznym.