Gniazdo blatowe kuchenne

Gniazda blatowe do kuchni - Łatwa i bezpieczna praca z urządzeniami elektrycznymi

Gniazdka blatowe w blacie kuchennym to wygodne i bezpieczne rozwiązanie w przypadku, gdy nie możemy lub nie chcemy umieszczać gniazd w ścianie nad blatem. Gniazdka te posłużą do podłączenia drobnych urządzeń AGD, takich jak mikser, blender, sokowirówka, czajnik, itp. Kiedy nie używamy tych urządzeń możemy je schować, a gniazdo blatowe zamknąć, odzyskując miejsce do pracy na blacie roboczym. Zasada działania gniazd nadblatowych jest bardzo prosta. W zależności od modelu, dostęp do gniazdek uzyskujemy poprzez ich wysunięcie, odchylenie klapki lub obrót zaślepki. Kiedy nie są używane, są zasłonięte i zabezpieczone.


Gniazdo blatowe kuchenne

Gniazdo obrotowe Bachmann Twist

To okrągłe, kompaktowe gniazdo w kolorze Inox, sprawdzi się w szczególnie w miejscach, gdzie dostępna jest niewielka głębokość pod blatem (np. nad szufladami), ponieważ głębokość jego zabudowy to tylko 40mm. Obracana pokrywa umożliwa zamknięcie i ukrycie gniazd, gdy nie są używane, co zabezpiecza je przed kurzem i wodą.

Gniazdka blatowe do kuchni

Gniazdo kuchenne Elevator

Gniazdko Elevator firmy Bachmann cechuje funkcjonalność i nowoczesny wygląd. System ułatwia pracę z urządzeniami elektrycznymi i jest niezbędny gdy chcemy utrzymać porządek i bezpieczeństwo na blacie. Jego minimalistyczna forma sprawia, że doskonale sprawdza się na wyspie kuchennej, ale również na pozostałych blatach w kuchni.

Gniazdo w formie tuby zawiera 2 porty zasilające, a jego konstrukcja schodzi do wnętrza szafki. Kolumna wysuwa się z blatu automatycznie po naciśnięciu górnej pokrywy.

Gniazdo automatyczne LIFT BOX z USB

Automatycznie wysuwany przedłużacz meblowy, który posiada z gniazda 230V oraz 2 gniazda USB, z wbudowaną ładowarką. Port UBS umożliwia szybkie ładowanie telefonu, tabletu lub laptopa. Widoczny jest tylko wtedy kiedy go potrzebujesz. Naciśnięcie pokrywy powoduje automatyczne, wysuwanie i chowanie systemu.

gniazda blatowe

Chowane gniazdo potrójne

Trzy porty zasilające są dostępne po wyciągnięciu systemu z blatu i wnętrza szafki. Model dostępny w kolorze czarnym i aluminiowym.