Systemy kuchenne cargo

Systemy kuchenne cargo podblatowe i wysokie - Wyciągi cargo

W optymalnie zaprojektowanej kuchni cała dostępna przestrzeń jest wykorzystana. Aby skutecznie wykorzystać całą przestrzeń szafek dolnych, pomocne będą systemy cargo, które wydobędą zawartość szafki do przodu i umożliwią łatwy dostęp. Jedną z możliwości jej zagospodarowania jest zastosowanie koszy cargo, czyli wyciągów podblatowych. Dzięki temu wolne przestrzenie zostaną w pełni wykorzystane, a my zyskamy dodatkową, użyteczną szafkę. Wyciągi cargo dzielą się na niskie cargo podblatowe oraz szafki cargo wysokie, które sprawdzają się jako spiżarka. Szafki cargo w kuchni zwiększają wygodę przechowywania zapasów i przyborów kuchennych, podnosząc ogólną funkcjonalność całej kuchni.


wąskie cargo podblatowe

Szufladowe cargo podblatowe

Rozwiązanie firmy Blum bazuje na systemach szuflad Tandembox, co gwarantuje wysoką stabilność, płynny i lekki ruch oraz delikatne i ciche zamykanie.

Szuflada tego typu posiada maksymalne obiążenie w wysokości 20 kg, dzięki czemu może być w pełni zapełniona, co nie wpływa negatywnie na jakość ruchu.

wąskie cargo szafka

Wąskie cargo kcuhenne "15"

Wykorzystaj nawet najwęższe miejsca Twojej kuchni. Wolne przestrzenie mebli mogą pełnić wiele przydatnych funkcji. Możesz przechowywać w nich środki czystości, butelki lub często używane produkty. Główne cechy systemu to:

  • maksymalnie wykorzystanie wąskich przestrzeni,
  • wewnętrzna szerokość koszyka to100 mm (swobodnie pomieści dużą butelkę oleju),
  • różne warianty wyciągów (2- lub 3-półkowe),
  • możliwy wyciąg na ręczniki, ściereczki,
  • maksymalne obciążenie do 12 kg,

Niezależnie od tego co jest potrzebne: blacha do pieczenia, środki czystości, produkty spożywcze czy przyprawy, zastosowany wyciąg sprawi, że wszystkie potrzebne przedmioty będą w zasięgu ręki.

szafki cargo do kuchni

Półki na prowadnicach

Systemy cargo przeznaczone do szafek, w których front zamocowany jest do dolnego kosza. Dolna półka wyjeżdża razem z frontem, natomiast górną można wysunąć osobno, w dowolnej chwili.

Szafka cargo slim

Szafka cargo Slim

System SLIM pozwala wykorzystać całą głębokość szafek dolnych. Możesz łatwo wysunąć zawartość szafki na zewnątrz i mieć łatwy dostęp do przechowywanych produktów. System świetnie nadaje się na małe przybory kuchenne, sypkie produkty spożywcze, butelki czy środki czystości.

  • możliwe szerokości frontu: 15, 20, 25, 30 i 40 cm,
  • atrakcyjny wygląd oraz stabilność mechanizmu,
  • wyposażone w hamulec SoftStopp,
  • możliwy wyciąg na ręczniki, ściereczki,
  • maksymalne obciążenie do 12 kg,
system cargo w kuchni

Różnorodne zastosowanie

Kosze i systemy cargo pozwalają zwiększyć wygodę i funkcjonalność każdej kuchni. Oferujemy kosze wysuwane, systemy cargo, szuflady koszowe oraz system relingowy z koszami na drobiazgi.

Wyciąg wąski z wieszaczkiem na ręczniki, wyciąg na blachy z piekarnika czy wyciąg dwupółkowy lub trzypółkowy to przykłady wyposażenia wąskich szafek.