Kuchnia na jednej ścianie - Galeria zdjęć

Zabudowa kuchni na jednej ścianie - Aranżacje

  • Aneksy kuchenne kojarzą się nam zwykle z bardzo małymi wnętrzami. Dzisiaj jednak zabudowa kuchni na jednej ścianie popularna jest również w dużych pomieszczeniach, szczególnie w kuchniach otwartych na salon. Zabudowa jednej ściany kuchni to prosty i praktyczny układ, w którym wszystkie szafki i sprzęty AGD znajdują się w jednym ciągu. Jeśli ściana jest wystarczająco długa, wszystkie niezbędne urządzenia zmieszczą się bez problemu i zostanie jeszcze sporo szafek. Jeśli pomieszczenie jest małe, a ściana krótka, warto rozważyć wysoką zabudowę szafek górnych (do sufitu), aby zyskać trochę dodatkowej przestrzeni.

    Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Więcej informacji o kuchniach klasycznych można znaleźć na naszym blogu. Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja dla własnej kuchni.


Zobacz nasze pozostałe realizacje

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno kuchnie z drewna, kuchnie stylowe, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.