Kuchnia na jednej ścianie - Galeria zdjęć

Zabudowa kuchni na jednej ścianie - Aranżacje

Aneksy kuchenne kojarzą się nam zwykle z bardzo małymi wnętrzami. Dzisiaj jednak zabudowa kuchni na jednej ścianie popularna jest również w dużych pomieszczeniach, szczególnie w kuchniach otwartych na salon. Zabudowa jednej ściany kuchni to prosty i praktyczny układ, w którym wszystkie szafki i sprzęty AGD znajdują się w jednym ciągu. Jeśli ściana jest wystarczająco długa, wszystkie niezbędne urządzenia zmieszczą się bez problemu i zostanie jeszcze sporo szafek. Jeśli pomieszczenie jest małe, a ściana krótka, warto rozważyć wysoką zabudowę szafek górnych (do sufitu), aby zyskać trochę dodatkowej przestrzeni.

Po projekty i wyceny zapraszamy do naszego studia mebli w Szczecinie. Więcej informacji o kuchniach klasycznych można znaleźć na naszym blogu. Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja dla własnej kuchni.


Zobacz również

Zachęcamy do obejrzenia pozostałych galerii zdjęć. Znajdują się w nich zarówno kuchnie z drewna, kuchnie stylowe, jak również typowe kuchnie blokowe. Mamy nadzieję, że nasze realizacje przyniosą inspirację do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni.