Szafka zlewozmywakowa / szuflada pod zlew

Optymalne wykorzystanie przestrzeni pod zlewozmywakiem

W nowoczesnych kuchniach podstawą wygodnej pracy jest optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nawet trudnodostępna i pozornie nieatrakcyjna szafka zlewozmywakowa może zostać pomysłowo wykorzystana. Dodatkowo uzyskane miejsce świetnie nada się na środki do zmywania, gąbki i przybory do czyszczenia, które zawsze będą w zasięgu ręki.


szuflada pod zlew

Dodatkowa przestrzeń użytkowa

Szuflada w kształcie litery U pozwala najlepiej wykorzystać miejsce po obu stronach zlewozmywaka. Często używane przedmioty, takie jak gąbki, płyny do mycia naczyń i tabletki do zmywarek, będą zawsze w zasięgu ręki.

Taka szuflada jest zalecana do szafek o szerokości 90 cm lub więcej.

Szafka zlewozmywakowa

Szuflada z sortownikiem na odpady

Szuflada z pełnym wysuwem sprawia, że napełnianie, czyszczenie i opróżnianie kosza na śmieci jest wyjątkowo proste i wygodne. Sortowniki i selektory na śmieci pozwolą na przyjazne środowisku segregowanie odpadów.

Szuflada zlewozmywakowa

Pełne wykorzystanie przestrzeni

Dodatkowa szuflada wewnętrzna to jeszcze więcej przestrzeni użytkowej. To idealne miejsce na przybory do czyszczenia takie jak gąbki, ściereczki i worki na śmieci.

szuflada pod zlewozmywak

Indywidualne dopasowanie

W zależności od sytuacji i potrzeb użytkownika szafka może być wykonana indywidualnie. Oznacza to możliwość dopasowania układu i rozmiaru poszczególnych szuflad oraz półek.

szafka zlewowa

Do każdej szafki zlewowej

Także w przypadku wąskich szafek zlewozmywakowych warto zaplanować szufladę wewnętrzną, aby uzyskać dodatkową przestrzeń np. na środku czystości.

Szafka pod zlew

Elegancki i spójny design

Szafkę zlewozmywakową można zrealizować przy wykorzystaniu standardowych elementów szuflad LegraboxTandembox. W ten sposób i w tej specjalnej szafce można kontynuować design, w jakim utrzymana jest cała kuchni