SERVO-DRIVE

system elektrycznego wspomagania otwierania szuflad i szafek

SERVO-DRIVE to elektryczne wspomaganie otwierania firmy Blum. Jest to system idealny do mebli bez uchwytów, zarówno do zabudowy górnej jak i dolnej. Użytkownik kuchni może w każdym momencie przerwać ruch otwierania i ma nad nim pełną kontrolę. W przypadku awarii zasilania wszystkie okucia są nadal w pełni sprawne.

Servo-Drive

Korzyści dla użytkownika


Servo Drive zapewnia wygodną pracę w kuchni. Wystarczy delikatne dociśnięcie frontu by ten się otworzył. Naciśnięcie przycisku zamyka szafkę, nie musisz więc wysoko sięgać ani siłować się z cięzkim frontem.

System posiada zintegrowaną funkcję unikania kolizji, więc nie stuka i ie hałasuje. Blumotion zapewnia delikatne i ciche zamykanie.

Servo-Drive

Otwieranie i zamykanie

Delikatne naciśnięcie frontu wystarczy, by system aktywował jego unoszenie. Nawet duże i ciężkie fronty unoszą się płynnie i lekko.

Komfortowe i proste zamykanie za pomocą włącznika umieszczonego w boku korpusu. Zamykanie przebiega delikatnie i cicho.

Servo-Drive

Bez rąk

Musisz wyrzucić resztki jedzenia, ale masz zajęte ręce, a szuflada z koszem na śmieci jest zamknięta. Rozwiązaniem jest Servo-Drive

Wystarczy lekkie dotknięcie łokciem lub kolanem a szafka się otworzy.

Servo-Drive

Sposób działania

Krótkie naciśnięcie frontu lub lekkie pociągnięcie za uchwyt wystarczą by szuflady lub szafki zostały otwarte automatycznie dzięki elektrycznemu wspomaganiu. Stwarza to większą swobodę obsługi i ruchu oraz wysoki komfort otwierania.